E–dienynas

Tėvų linija

 tevu linija

Mokyklinės uniformos

 

Mokyklinių uniformų užsakymas

Elekroninė parduotuvė

Jūs esate čia:

Konkursas „Sveikuolių sveikuoliai“

Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazija į konkursą delegavo dvi komandas. 1–4 klasių grupėje atstovavo 3b klasės „Sveikatukų“ komanda su mokytoja Žydre Liustikiene ir 7–8 klasių grupėje 8 klasės komanda ,,Vitaminai“  su mokytoja Gintare Kairyte. Komandoms talkino  ir sveikatos specialistė.

Dalyviai konkurse pristatė namų darbus, rašė draugui laišką, kurie buvo labai orginalūs ir kūrybiški, atitinkantys pasirinktą temą. Po prisistatymo komandos turėjo atlikti paruoštas praktines užduotis: spręsti testus sveikatos tema, atpažinti arbatas. Kapitonai turėjo įveikti inividualias užduotis ir pelnyti taškus. Komandos pagalbos laukė ir iš savo mokytojų bei sveikatos specialistės, nes jie taip pat liko nepastebėti ir galėjo komandai pelnyti taškų. Toliau sekė šmaikščios estafetės, su kuriomis  krekenaviečiai susitvarkė greitai ir puikiai pelnydami dar daugiau balų.

Visas viktorinos, judėjimo , kapitono ir mokytojų užduotis vertino kompetetinga komisija.

Taigi puse kelio jau nueita ir kelialapį į antrą turą iškovojo aštuntokų komanda ,,Vitaminai“. II etapas vyks Šiauliuose. „Sveikatukų“ komanda nepateko į antrą etapą, tačiau įgijo daugiau žinių apie sveiką gyvenseną. Visi dalyviai apdovanoti dovanėlėmis, vardiniais padėkos raštais , nugalėtojai kelialapiu į II turą, kuris vyks  Šiauliuose. „Vitaminai“ pasiryžę nugalėti.

VSPS A.Džiugelytė

Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazija, Laisvės g. 18, Krekenava, LT-38310 Panevėžio rajonas, Lietuva.

Tel./ faksas: (8 45) 59 32 83, el.paštas: rastine@kmag.lt , svetainė: www.kmag.lt

 

© 2013–2017, Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazija

Svetainėje lankosi 76 svečiai ir nėra prisijungusių narių

Straipsnių peržiūros
1018220

Administratorius:

Ingrida C.

IT mokytoja