E–dienynas

Tėvų linija

 tevu linija

Mokyklinės uniformos

 

Mokyklinių uniformų užsakymas

Elekroninė parduotuvė

Jūs esate čia:

Sveiki užkandžiai

Lapkričio 8-ąją minima Europos sveikos mitybos diena. Šią dieną visuomenė kviečiama atkreipti dėmesį  į tinkamos mitybos principus bei raginama sveikai maitintis. Nuostatos ,,Gyvenu ne tam, kad valgyčiau, o valgau tam, kad gyvenčiau“, – turėtų laikytis kiekvienas didelis ir mažas, nes neteisinga mityba – vidinio diskomforto, antsvorio ir rimtų ligų priežastis.

Pastebėta, kad vaikai dažniausiai užkandžiauja sumuštiniais, saldainiais, vaisiais, greitais karštais užkandžiais, bulvių traškučiais, bandelėmis ir kepiniais.  Todėl  Minint Europos sveikos mitybos dieną Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazijos pradinių klasių mokiniai, padedant mokytojoms, visą savaitę ruošė sveikatai palankius  užkandžius. Klasės pasirinko įvairias daržoves ir vaisius: morką, burokėlį, pastarnoką, obuolį, kriaušę, bananą. Vaikai plušo, pjaustė, jas pagardino citrinos sultimis, medumi, cinamonu, dėliojo į džiovykles ir džiovino. Tai užtruko net tris dienas. 

Paruoštus sveikus užkandžius, mokiniai kūrybiškai pristatė savo bendraamžiams, papasakojo apie jų begalinę  naudą organizmui. Po to, skambant smagiai muzikai, visi renginio dalyviai galėjo paragauti ir išsirinkti skaniausius užkandžius. Populiariausias tarp vaikų buvo bananas ir morka. Mokytojos žavėjosi burokėliu ir pastarnoku.

Visi vienbalsiai nusprendė, kad jų pačių pagaminti, sveikatai palankūs užkandžiai – vitaminų, naudingų medžiagų bombos!

VSPS A.Džiugelytė

View the embedded image gallery online at:
http://kmag.lt/index.php/441-sveiki-uzkandziai#sigFreeIde6c8d2112e

Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazija, Laisvės g. 18, Krekenava, LT-38310 Panevėžio rajonas, Lietuva.

Tel./ faksas: (8 45) 59 32 83, el.paštas: rastine@kmag.lt , svetainė: www.kmag.lt

 

© 2013–2017, Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazija

Svetainėje lankosi 154 svečiai ir nėra prisijungusių narių

Straipsnių peržiūros
1044700

Administratorius:

Ingrida C.

IT mokytoja