E–dienynas

Tėvų linija

 tevu linija

Mokyklinės uniformos

 

Mokyklinių uniformų užsakymas

Elekroninė parduotuvė

Jūs esate čia:

Konkurso „Sveikuolių sveikuoliai“ II etapas Šiauliuose

Lapkričio 30 dieną Šiauliuose vyko II-asis turas Lietuvos mokinių, mokytojų ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistų konkursas „Sveikuolių sveikuoliai“, kuriuo siekiama propaguoti sveiką gyvenseną, ugdyti vaikų atsakomybę, skatinti, saugoti ir stiprinti savo bei kitų sveikatą.

Į šį etapą išvyko Krekenavos M.Antanaičio gimnazijos 8 klasės mokinių, mokytojo ir sveikatos specialisto komanda: Airidas Petronis, Urtė Paškevičiūtė, Paulina Lukoševičiūtė, Eividas Jankeliūnas, Rasa Antanaitytė,  mokytoja Gintarė Kairytė, sveikatos specialistė Aušra Džiugelytė. Dalyvių susirinko, net iš 13-os mokyklų.

II konkurso etape dalyviai kūrybiškai ir išradingai pristatė savo komandas. Po prisistatymo konkurso dalyviai turėjo atlikti paruoštas praktines užduotis: spręsti testus, kryžiažodį sveikatos, žalingų įpročių, pirmos pagalbos, saugumo temomis. Kapitonas turėjo įveikti individualią sportinę užduotį ir pelnyti taškus. Komandos pagalbos laukė ir iš savo mokytojos bei sveikatos specialistės, nes jos taip pat atliko sportinę ir teorinę užduotis.

Visas viktorinos, judėjimo, kapitono ir mokytojų užduotis vertino kompetetinga komisija.

Nors ir komandai nepasisekė išeiti į III turą, mokiniai įgijo naujos patirties, žinių apie sveikatos saugojimą. Visi dalyviai apdovanoti padėkos raštais ir atminimo dovanėlėmis.

VSPS A.Džiugelytė

Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazija, Laisvės g. 18, Krekenava, LT-38310 Panevėžio rajonas, Lietuva.

Tel./ faksas: (8 45) 59 32 83, el.paštas: rastine@kmag.lt , svetainė: www.kmag.lt

 

© 2013–2017, Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazija

Svetainėje lankosi 146 svečiai ir nėra prisijungusių narių

Straipsnių peržiūros
1044693

Administratorius:

Ingrida C.

IT mokytoja