E–dienynas

Tėvų linija

 tevu linija

Mokyklinės uniformos

 

Mokyklinių uniformų užsakymas

Elekroninė parduotuvė

Jūs esate čia:

Baigėsi tradicinis Gimnazijos direktoriaus krepšinio taurės turnyras

Š. m. gruodžio 8 d. popietę Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazijos sporto salėje virė krepšinio aistros – aštuntus metus iš eilės organizuotų Gimnazijos direktoriaus krepšinio taurės varžybų finale kovojo IVa/b ir Ia/b klasių komandos. Kova buvo atkakli tik pirmame kėlinyje, vėliau Luko Paškausko (39 taškai) ir Manto Piliponio (18 taškų) vedami abiturientai rezultatu 100:68 sutriuškino, lyderių David ir Povilo netekusią Ia/b klasių rinktinę, ir šventė pelnytą pergalę. Sidabro medaliais ir saldžiuoju prizu džiaugėsi Ia/b rinktinė, kuriai daugiausiai taškų (22) finale pelnė Rasvidas Bučinskas.

Trečios vietos medalius ir saldųjį prizą, gruodžio 11 d. vykusiose varžybose, iškovojo IIa/b klasių krepšininkai, nugalėję ligų išretintą III kl. rinktinę. Į bronzinę pergalę dešimtokus vedė   Rokas Barauskas (23 taškai) ir Dovydas Kaušakys (18 taškų), pralaimėjusiems daugiausiai taškų pelnė Kostas Bobrevičius (24). Paskatinamojo prizo sulaukė ir III kl. rinktinė, likusi ketvirtoje vietoje.

Naudingiausio turnyro žaidėjo (MVP) prizu trečius metus iš eilės apdovanotas Lukas Paškauskas (IVa).

„Krepšinio triatlono” konkurse daugiausiai taškų (45) surinko Lukas Paškauskas (IVa), antras su 37 taškais liko Mantas Piliponis (IVa), o trečias (35 taškai) – Rokas Barauskas (IIa). Konkurse dalyvavo 10 žaidėjų, iš jų viena drąsi mergina – Erika Kiaulytė (Ib).

„Snaiperio“ konkurse trečius metus iš eilės taikliausias buvo Andrius Survila (IVb), maloniu siurprizu tapo antros vietos laimėtojas Rasvidas Bučinskas (Ib), o trečiąja vieta tenkinosi Mantas Piliponis (IVa). Šiame konkurse varžėsi 10 snaiperių.

Daugiau nei mėnesį trukęs krepšinio turnyras suteikė teigiamų emocijų ne tik žaidėjams, bet ir aktyviai juos palaikiusiems sirgaliams.

Šių metų turnyro naujovė, leisti komandai registruoti vieną žaidėją „legionierių“, pasiteisino. Ia/b klasių rinktinė pasistiprinusi užsieniečiui iš Ispanijos David, tapo vicečempione!

Nuoširdžiai dėkojame už prizus ir dovanas ilgamečiam turnyro rėmėjui verslininkui, tėvų atstovui Romui Kiltinavičiui bei visiems, kurie padėjo organizuoti tradicinį krepšinio turnyrą.

Direktorius Vaidas Pocius

Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazija, Laisvės g. 18, Krekenava, LT-38310 Panevėžio rajonas, Lietuva.

Tel./ faksas: (8 45) 59 32 83, el.paštas: rastine@kmag.lt , svetainė: www.kmag.lt

 

© 2013–2017, Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazija

Svetainėje lankosi 161 svečias ir nėra prisijungusių narių

Straipsnių peržiūros
1078523

Administratorius:

Ingrida C.

IT mokytoja