E- dienynas

Eduka

FB

fb2

PTVF Baneris AutomatikosSistemos PTVF Baneris Vadyba

 

 

 

 

Gimnazijos erdvės

 

Panevėžio r. Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazija šiemet švenčia 100 m. jubiliejų!

Esame akademiškai kūrybiški, atviri pokyčiams, puoselėjame tradicijas, mylime gamtą, esame neabejingi sportui ir fiziniam aktyvumui, stengiamės būti išmanūs...

 

100 skautiškų akimirkų

Ruduo. Diena jau sutrumpėjusi, nespėja išaušti rytas, o saulė jau pažeme ritinėjasi. Lietus ir sustiprėjęs vėjas neišgąsdino Panevėžio ir Kėdainių  krašto skautų.

Lapkričio 10–12 dienomis Naujamiesčio gimnazijoje vyko kasmetinis skautų renginys. Šiais metais renginio tematika buvo siejama su artėjančių skautų šimtmečiu, tai atsispindėjo ir pavadinime „100 skautiškų akimirkų”. Į šį istorinį renginį susirinko „Aukštaitijos” tunto ,,Bakutės” ir „Aušrinės” draugovių skautai. Į Naujamiesčio gimnaziją atvyko 60 skautų iš 4 mokyklų. Surviliškio Vinco Svirskio pagrindinės mokyklos, Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazijos ir Upytės Antano Belazaro pagrindinės mokyklos.

Renginys prasidėjo nuo atidarimo rikiuotės. Kiek vėliau sekė kūrybinės užduotys ir judrūs susipažinimo žaidimai. Vakaro akcentu tapo skautų lyga. Jos metu teko išbandyti save muzikos ir animacijos srityse, paieškoti savyje nuovokumo, bei nepasiduoti priešininkų komandai.

Pirmąją naktį visi dalyviai buvo suskirstyti i dvi grupes. Kiekvienai komandai( grupei) teko išgyventi savąjį ,,košmarą” aplankant rėksmų kambarį, apleistą fizikos laboratoriją, bei išbandyti savo grupės kūrybiškumą  „Vampyrų ilties” rungtyje. Tad vakare tikrai netruko juoko.

Antrąją dieną teko labiau pasidarbuoti. Pasiėmę grėblius išėjome atlikti gerojo darbelio. Sutvarkius mokyklos aplinką, papietavus, išvykome į žygį „Šimtas po šimtą”. Pasiekus pušyną mūsų jau laukė sesė Greta ir brolis Dominykas. Jie organizavo edukacinį orientacinį žaidimą, kurio metu draugovės, ieškodamos paslėpto lobio, aplankė senąsias karaimu kapines, jose surado žymaus karaimu poeto S. Lopatto kapą, ieškojo pušies su keturiomis „kojomis”,o eidami Nevėžio pakrante turėjo rasti krokodilą.

Vakare trims „Aušrinės” draugovės skautams buvo užrišti jaunesniųjų skautų kaklaraiščiai.

Kaip minėjau, skautams nebaisūs jokie vėjai ir lietūs, tad antrąją skautiško renginio dieną baigėme gimnazijos stadione, prie laužo, kur programą nuotaikingai organizavo brolis Airidas.

Trečiąją, paskutinę dieną, pradėjome rikiuote, po kurios tęsėme gerąjį darbelį, tvarkėme patalpas, kuriose gyvenome. 12 valandą skautai dalyvavo šventose mišiose, Naujamiesčio šv. apaštalo Mato bažnyčioje. Mišių metu meldėmės už sesės Akvilės motiną, kurią po mišių išlydėjome į amžinojo poilsio vietą.

Skautišką renginį „100 skautiškų akimirkų” užbaigėme uždarymo rikiuote, kurios metu kaklaraištį užrišome jaunajam vilkiukui broliui Arnui. Jis visa laiką dalyvavo programoje, noriai padėjo, kai prireikdavo jo pagalbos, ir jei kas nepasisekdavo po pirmo bandymo, jis bandydavo dar ir dar kartą, kol pasiekdavo savo.

Šio renginio metu kiekvienas susirado savo 100 skautiškų akimirkų, kurios įsimins ilgam.

Nors ir sušalę, nors ir permirkę lietuje prie laužo, nors ir miegoję po dvi valandas, mes vis tiek džiaugėmės turėję progą dalyvauti šiame istoriniame renginyje.

Mes neužmirštame! Skautas esu, skautu ir būsiu, jokie orai negali sutrukdyti linksmai praleisti laiką drauge.

Linksmų nuotykių renginyje buvo ir daugiau, bet visko perkelti ant lapo nepavyks. Jausmai ir emocijos, kurios mus lydėjo visą savaitgalį, išliks ilgam mūsų atmintyje. Jei nori suprasti apie ką kalbu, tai nepabijok ir prisijunk prie mūsų.

Sueiga–išvyka buvo organizuota vykdant NVŠ Lietuvos skautijos vaikų ir jaunimo programą Panevėžio rajone.

Aukštaitijos tunto  Tuntininkė Ilona Dauderienė

Sveikiname!

Konkursų, olimpiadų prizininkai 

 diplomas


Krašto jaunųjų matematikų olimpiada

Domas Juknevičius, 5 kl., III vieta

Arnas Stasevičius, 6 kl., II vieta


Lietuvos orientavimosi sporto čempionatas. Sprinto trasa

Rokas Barauskas, III kl., II vieta

Dovydas Kaušakys, III kl., III vieta

Skelbimai

Gimnazija dalyvauja projekte

Matematikos projektas

 


Mokyklinių uniformų užsakymas

Elekroninė parduotuvė

 


NAUDINGA

Informacija žiniasklaidai

Tevu linija


 kas

 


KET testas

 

 

Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazija, Laisvės g. 18, Krekenava, LT-38310 Panevėžio rajonas, Lietuva.

Tel./ faksas: (8 45) 59 32 83, el.paštas: rastine@kmag.lt , svetainė: www.kmag.lt

 

© 2013–2017, Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazija

Svetainėje lankosi 149 svečiai ir nėra prisijungusių narių

Straipsnių peržiūros
1303069

Administratorius:

Ingrida C.

IT mokytoja