E–dienynas

Tėvų linija

 tevu linija

Mokyklinės uniformos

 

Mokyklinių uniformų užsakymas

Elekroninė parduotuvė

Jūs esate čia:

Didžiųjų metų švenčių belaukiant

Laukdama didžiųjų metų švenčių gavau netikėtą pasiūlymą: vykti į Vilniaus miesto laboratoriją ir ten pasimokyti pinti advento vainiką bei pamatyti pagrindinį Kalėdų simbolį – gražiausia Europoje pripažintą Vilniaus eglę.

Visi išvykome gerai nusiteikę ir pasiruošę darbui, reikalaujančiam didelio kruopštumo. Miesto laboratorijoje mus pasitiko dvi labai malonios moterys, kurios trumpai papasakojo apie advento ir kalėdinius vainikus bei paaiškino pynimo eigą, kaip derinti įkomponuojamas detales. Dirbome labai atsakingai, todėl užduotį atlikti pavyko gan lengvai. Neatsidžiaugėme savo ir draugų vainikais. Juos parsivežėme namo ir dar kelerius metus puošime jais savo namus, nes kėnio šakelelės, tinkamai laikant, nenubyra.

Kita išvykos dalis buvo netikėta, nes prekybos centre „Panorama” ne tik papietavome, bet ir turėjome galimybę pamatyti humanoidę Sofiją, kuri jau turi Saudo Arabijos pilietybę, o Vilniuje jai buvo įteiktas sertifikatas, patvirtinantis Vilniaus miesto savivaldybės gyventojos statusą. Sofija geba ne tik savarankiškai kalbėti, atsakyti į užduodamus iš anksto neparuoštus klausimus, bet ir juokauti bei reikšti kitas emocijas. Prie Sofijos kūrimo prisidėjo ir lietuvis Vytas Kriščiūnas, kuris atlydėjo humanoidę į Vilnių.

Ir Kalėdų eglė! Aplankėme eglę – angelą Širvintose. Ji buvo tikrai labai graži ir neįprasta, kaip ir visas miestas – tikras angelų miestas!

Šia kelione aš labai džiaugiuosi, nes ji padėjo įprasminti švenčių laukimą.

Rasa Antanaitytė

8 klasės mokinė

Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazija, Laisvės g. 18, Krekenava, LT-38310 Panevėžio rajonas, Lietuva.

Tel./ faksas: (8 45) 59 32 83, el.paštas: rastine@kmag.lt , svetainė: www.kmag.lt

 

© 2013–2017, Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazija

Svetainėje lankosi 163 svečiai ir nėra prisijungusių narių

Straipsnių peržiūros
1078513

Administratorius:

Ingrida C.

IT mokytoja