E- dienynas

Eduka

Tėvų linija

 tevu linija

Mokyklinės uniformos

 

Mokyklinių uniformų užsakymas

Elekroninė parduotuvė

studijos

KTU PTVF logo

Jūs esate čia:

Nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje programos „Samsung mokykla ateičiai“ finalinis renginys

Š. m. sausio 30 d. Lietuvos nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje įvyko programos „Samsung mokykla ateičiai“ finalinis renginys, kuriame dalyvavo Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazijos komanda (Vaidas Pocius, Auksė Leikienė, Ingrida Cibulskienė ir Sandra Petrulaitytė-Tautkuvienė) ir pristatė savo idėją „Socialiniai tinklai – dar viena ugdymo(si) aplinka“. Svarbiausias siekis – pasitelkiant socialinius tinklus, skaitmenines programėles, skatinti mokinių mokymosi motyvaciją, gerinti mokinių pasiekimus, pamokų lankomumą. Mūsų komandos parengtas skaitmeninių pokyčių projektas

Dėl tradicinio „Samsung Mokykla ateičiai“ prizo, skirto gerinti laimėjusios mokyklos IKT infrastruktūrą, rungėsi 12-os Lietuvos mokyklų pedagogų komandos iš Vilniaus, Klaipėdos, Panevėžio, Alytaus, Ukmergės, Molėtų, Anykščių, Kauno r., Panevėžio r., Kelmės r., Rietavo. Programos atrankoje dalyvavo 106-ių Lietuvos mokyklų komandos.

Tęstinė pedagogų švietimo programa „Samsung Mokykla ateičiai“ Lietuvoje vykdoma jau ketvirtus metus. „Pasaulis juda į priekį ir technologijos bei jų teikiamos galimybės mūsų pasaulyje užima vis daugiau vietos. Akivaizdu, kad išmaniame pasaulyje neįmanoma mokyti, nepasitelkus šiuolaikinių technologijų. „Samsung“ didelė garbė prisidėti prie pasaulio, kuris bus rytoj, kūrimo“, – programos „Samsung Mokykla ateičiai“ sukūrimo idėją aiškino „Samsung Electronics Baltics“ padalinio vadovas Lietuvoje Simonas Skupas.

Programa „Samsung Mokykla ateičiai“ siekiama tobulinti mokytojų lyderystės, pokyčių valdymo bei skaitmeninio raštingumo kompetencijas ir kurti šalies mokyklose motyvuojančią, kūrybiškumą skatinančią mokymosi aplinką. Kasmet komisijos atrinktų mokyklų pedagogų komandos penkis mėnesius trunkančiuose kursuose gilina IKT pritaikymo mokymosi procese žinias. Mokymų pabaigoje kiekviena komanda turi pateikti sukurtą programą, kurią įgyvendins savo mokykloje.

Pasak komisijos pirmininko, išrinkti geriausią projektą buvo gana sudėtinga užduotis. „Visi pristatyti projektai puikūs, įtraukiantys ne tik mokinius ir mokytojus, bet, dažnai, ir tėvus. Matome, kad išmaniosios technologijos tikrai ateina į mokyklas, o mokytojai pasiryžę tobulėti ir jas taikyti“, - teigė G. Cibulskis.

2014-aisiais prasidėjusioje programoje iš viso jau dalyvavo beveik 250 mokytojų ir mokyklų vadovų iš 62 Lietuvos ugdymo įstaigų. 

Ketvirtasis pedagogų mokymų programos „Samsung Mokykla ateičiai“ 10 tūkst. eurų prizas atiteko Anykščių Antano Vienuolio progimnazijai. Šios mokyklos pedagogų komandos parengtą skaitmeninių pokyčių projektą MIT:AS komisija pripažino kaip didžiausią naudą mokiniams ir jų ugdymui turėsiantį darbą.

Lietuvos Nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje vykusiame renginyje finalistų parengtus skaitmeninių pokyčių projektus vertino kompetentinga komisija: Kauno technologijos universiteto E. mokymo technologijų centro vadovas Gytis Cibulskis, Švietimo informacinių technologijų centro direktoriaus pavaduotojas Mantas Masaitis, Ugdymo plėtotės centro direktorius Giedrius Vaidelis, Lietuvos nacionalinės UNESCO komisijos Švietimo ir mokslo programų vadovė Liliana Bugailiškytė–Lideikienė, Lietuvos moksleivių sąjungos prezidentė Raminta Matulytė, TAMO grupės atstovė Malvina Majauskaitė bei praėjusių metų laimėtojų  mentorius,  Biznio mašinų kompanijos“ edukacinių projektų vadovas Vilius Jurgelevičius.

Nors pagrindinio prizo nelaimėjome, bet džiaugiamės gavę gerą patirtį, galimybę tobulinti savo asmeninio tobulėjimo, mokėjimo mokytis, naujų technologijų ir informacijos valdymo, ugdymosi aplinkų, turinio ir situacijų įvairovės kūrimo, ugdymosi turinio įgyvendinimo ir tobulinimo kompetencijas. Įgytomis žiniomis dalijomės su savo kolegomis. Manome, kad viena iš projekto sėkmių, jog į skaitmeninių pokyčių diegimą ugdyme įsitraukė nemaža dalis gimnazijos bendruomenės.

 

 

Sveikiname!

Konkursų, olimpiadų prizininkai 

 diplomas


Lietuvos kaimo vietovių mokyklų žaidynių krepšinio 3 prieš 3 tarpzoninės varžybos
 
Komanda – Irmantas Brazauskas, Rasvidas Bučinskas, Povilas Mačiūnas, Aimantas Briedis – I vieta

Chemijos olimpiados II etapas
 
Diana Naudžiūtė, IV kl., I vieta

Šalies 1–4 klasių mokinių piešinių konkursas „Kalėdų dovana"
 
Elinga Kudrauskaitė, 2 kl., III vieta

Panevėžio rajono rašinio ekologine tema konkursas 2018 m.
 
Austėja Survilaitė, 6 kl., I vieta

Informatikos olimpiados II etapas
 
Aironas Rajunčius, IV kl., II vieta


Skelbimai

Ginmazija dalyvauja projekte

Matematikos projektas

 


KET testas

 

 

Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazija, Laisvės g. 18, Krekenava, LT-38310 Panevėžio rajonas, Lietuva.

Tel./ faksas: (8 45) 59 32 83, el.paštas: rastine@kmag.lt , svetainė: www.kmag.lt

 

© 2013–2017, Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazija

Svetainėje lankosi 119 svečių ir nėra prisijungusių narių

Straipsnių peržiūros
1189230

Administratorius:

Ingrida C.

IT mokytoja