E–dienynas

Tėvų linija

 tevu linija

Mokyklinės uniformos

 

Mokyklinių uniformų užsakymas

Elekroninė parduotuvė

Jūs esate čia:

Programa „Erasmus+“ Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazijoje

Dar visai neseniai Erasmus + programą atradusi Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazija, 2017 m. rugsėjo 8 dieną duris atvėrė savo pirmajai savanorei. Aštuoniolikos metų austrė Lena Wagner, pagal projektą „EMPATIJA“, Nr. 2017-1-LT02-KA105-005191, atvyko susipažinti su mokykla. Mergina buvo pristatyta gimnazijos bendruomenei ir šiltai priimta.

Pastarųjų mėnesių metu Lena įsijungė į plataus spektro mokyklos veiklas – darė savęs pačios bei Austrijos pristatymus, asistavo mokytojams pamokų metu, lydėjo mokinius į išvykas, fotografavo renginius, dalyvavo kūrybiniuose vietiniuose projektuose, dalyvavo netradicinių dienų renginiuose bei stovykloje, vykdė akcijas, važiavo su gabiaisiais mokyklos mokiniais į išvyką.

Mokiniai turėjo galimybę patobulinti anglų kalbos įgūdžius. Mokiniai, ypač pradinukai, prisirišo prie savanorės būties mokykloje. Prie jos tariamų stipraus akcento „Labas“ ir „Ačiū“. Paskutinio renginio metu Lena lietuviškai padėkojo už šiltą priėmimą, skanų maistą, įgytą patirtį.

Gimnazijos kolektyvas viliasi, kad čia įgyta patirtis savanorei yra tokia pat svarbi ir naudinga, kokia buvo jos pagalba bendruomenei. Sėkmingas projekto įgyvendinimas ir įgyta patirtis pastūmės gimnaziją įsijungti į tolimesnius ateities projektus.

Savanorės veiklos koordinatorė Lina Kazakaitienė

 

Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazija, Laisvės g. 18, Krekenava, LT-38310 Panevėžio rajonas, Lietuva.

Tel./ faksas: (8 45) 59 32 83, el.paštas: rastine@kmag.lt , svetainė: www.kmag.lt

 

© 2013–2017, Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazija

Svetainėje lankosi 87 svečiai ir nėra prisijungusių narių

Straipsnių peržiūros
1044644

Administratorius:

Ingrida C.

IT mokytoja