E- dienynas

Eduka

FB

fb2

Įspūdžiai iš mokslinės – praktinės konferencijos „AŠ – ŽEMĖS DALIS“

Panevėžio Rožyno progimnazijoje vyko Panevėžio miesto ir rajono 1–4 klasių mokinių mokslinė – praktinė konferencija „AŠ – ŽEMĖS DALIS“.

Konferencijos tikslas – plėsti ir gilinti mokinių žinias apie gamtą, ekologiją ir aplinkosaugą, formuoti aplinkai palankų elgesį kasdieniame gyvenime, ugdyti ekologinį mąstymą, gebėjimą sąmoningai rūpintis savo sveikata.

Konferencijos pradžioje mažuosius mokslininkus progimnazijos šeimininkai pasveikino nuotaikinga programa. Susirinkusieji išklausė Valstybinių miškų urėdijos, Panevėžio regiono padalinio medelyno viršininko Egidijaus Kaluigos pranešimą „Miškas – Žemės plaučiai”. Panevėžio gamtos mokyklos neformaliojo švietimo mokytoja metodininkė Valda Briedienė mokė vaikus atlikti ilgalaikį eksperimentą, o tos pačios mokyklos papildomo ugdymo pedagogė Rima Ivanauskienė paaiškino,  kaip sukurti švarią aplinką sau ir gyvūnams.

Po trumpos pertraukos visi susirinkusieji dirbo trijose grupėse ir pristatė atliktus eksperimentus ir tiriamuosius darbus.

Šioje konferencijoje dalyvavo ir mūsų gimnazijos mokiniai. Tai antrokė Melita Sadzevičiūtė ir 4b klasės mokiniai Austėja Olechnaitė ir Darius Liustikas. Mokiniai pristatė tiriamąjį darbą "Girinio taku"(mokytojos V. Miliukienė ir Ž. Liustikienė).

Apibendrinę konferencijos pranešimus, supratome, kad ir mažais savo darbais galime prisidėti prie savo Žemės puoselėjimo ir išsaugojimo.

Pradinių klasių mokytojos

Sveikiname!

Konkursų, olimpiadų prizininkai 

 diplomas


 Apie mokinių sportinius, akademinius pasiekimus skaitykite skyrelyje pasiekimai

 

Skelbimai

Gimnazija dalyvauja

 erasmus+

 


Mokyklinių uniformų užsakymas

Elekroninė parduotuvė

 


NAUDINGA

Informacija žiniasklaidai

Tevu linija


 kas

 


KET testas

 

 

Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazija, Laisvės g. 18, Krekenava, LT-38310 Panevėžio rajonas, Lietuva.

Tel./ faksas: (8 45) 59 32 83, el.paštas: rastine@kmag.lt , svetainė: www.kmag.lt

 

© 2013–2017, Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazija

Svetainėje lankosi 37 svečiai ir nėra prisijungusių narių

Straipsnių peržiūros
995764

Administratorius:

Ingrida C.

IT mokytoja