E- dienynas

Eduka

FB

fb2

Šiauliečių ir krekenaviškių susitikimas popietėje „Pažinau Tave“

Balandžio 17 dieną Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazijos mokiniai nekantriai laukė savo naujųjų draugų iš Šiaulių Vinco Kudirkos progimnazijos. Vaikai susipažino  dalyvaudami respublikiniame partnerystės projekte „Rašau draugui laišką“. Trys trečių klasių mokiniai susirašinėjo su vaikais iš Šiaulių laiškais, kuriuose pasakojo apie save, savo krašto žymiausias lankytinas vietas bei  pakvietė atvykti į mūsų gimnaziją sudalyvauti popietėje „Pažinau Tave“. 

Popietė  prasidėjo su jauduliu, buvo nedrąsu sutikti naujuosius draugus. Tačiau netrukus susipažinę vaikai išdrąsėjo, aprodė svečiams gimnazijos atnaujintas erdves, muziejuje papasakojo apie tradicinius renginius, parodė  mokyklos įkūrėją, švietėją, mokytoją Mykolą Antanaitį. Pasivaikščioję po gimnaziją, visi buvo pakviesti prie šventinio stalo. Čia laukė ne tik vaišės , bet ir margučiuose pasislėpusios smagios užduotėlės, žaidimai.  

Turiningai praleidę laiką gimnazijoje, projekto dalyviai nuvyko į Krekenavos regioninį parką. Lankytojų centre  apžiūrėjo ekspoziciją,  susipažino su parko simboliu stumbru, visi užkopė į apžvalgos bokštą  pasigrožėti Nevėžio slėnio bundančia gamta, Krekenavos miestelio vaizdais. Pasižvalgę  25 metrų aukštyje, vaikai skubėjo pasivaikščioti „Pojūčių taku“  ir išbandyti  12 atokvėpio stotelių.

Susitikimui skirtas laikas greitai prabėgo ir paskutinėje tako stotelėje laukė atsisveikinimas. Įsiamžinę bendroje nuotraukoje krekenaviškiai išlydėjo svečius. Ir nors Išsiskirti buvo liūdna, vaikai džiaugėsi puikiai praleista diena su  susirašinėjimo draugais. 

Mokytoja Eglė Polikaitienė

Sveikiname!

Konkursų, olimpiadų prizininkai 

 diplomas


 Apie mokinių sportinius, akademinius pasiekimus skaitykite skyrelyje pasiekimai

 

Informacija

Gimnazija dalyvauja

 erasmus+


ptvf logo


NAUDINGA

Informacija žiniasklaidai

Tevu linija


 kas


Apie Z kartos vaikus


KET testas

 

 

Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazija, Laisvės g. 18, Krekenava, LT-38310 Panevėžio rajonas, Lietuva.

Tel./ faksas: (8 45) 59 32 83, el.paštas: rastine@kmag.lt , svetainė: www.kmag.lt

 

Be Krekenavos M. Antanaičio gimnazijos sutikimo, draudžiama šiame puslapyje paskelbtą informaciją bei nuotraukas ir / arba filmuotą medžiagą naudoti kitose svetainėse arba platinti kuriuo nors kitu pavidalu

© 2013–2020, Panevėžio r. Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazija

Svetainėje lankosi 68 svečiai ir nėra prisijungusių narių

Straipsnių peržiūros
1111506

Administratorius:

Ingrida C.

IT mokytoja