E- dienynas

Eduka

FB

fb2

studijos

KTU naujas

 

 

 

 

Gimnazijos erdvės

 

Panevėžio r. Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazija šiemet švenčia 100 m. jubiliejų!

Esame akademiškai kūrybiški, atviri pokyčiams, puoselėjame tradicijas, mylime gamtą,

esame neabejingi sportui ir fiziniam aktyvumui, stengiamės būti išmanūs...

 

×

Įspėjimas

JFolder: :files: Kelias nėra aplankas. Kelias: /home/kmag/public_html/images/gimnazija/naujienos/2019-25

×

Pranešimas

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/gimnazija/naujienos/2019-25

Atradimų diena edukaciniame centre CURIOCITY

Gegužės 10 dieną Krekenavos Mykolo Antanaičio 2–4 klasių mokiniai su švietimo pagalbos specialistėmis Egle ir Justina  vyko į Kaune įsikūrusį smalsių vaikų miestą Curiocity. Papramogauti ir turiningai praleisti laiką buvo pakviesti mokiniai, kurie aktyviai dalyvavo įvairiose veiklose bei gerai lankė pratybas. Galimybę  apsilankyti didžiausiame Baltijos šalyse edukaciniame pramogų centre vaikams suteikė Panevėžio rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras, o kelionę organizuoti padėjo centro specialistė Aušra Džiugelytė.

Atvykusius į Curiocity  vaikus pasitiko centro koordinatorė. Ji  pakvietė į edukacinę pamoką, kurią vedė  skirtingose,  originaliai įrengtose pažintinėse erdvėse.  Pirmiausiai užsukę į garsų pažinimo erdvę vaikai išbandė įvarius muzikos instrumentus, klausė jų garsų,  decibelu matuokliu matavo savo kalbos garsumą. Apsilankę kitoje zonoje suko spalvų ratą, maišė spalvas, dėliojo mozaiką, sužinojo, ar gyvūnai mato tokias pat spalvas kaip žmonės. Emocijų pažinimo erdvėje sužinojo, kokių emocijų galime patirti, kaip jos veikia žmogų, čia pat galėjo išbandyti nemalonių emocijų sunaikinimo mašiną. Žmogaus kūno pažinimo erdvėje vaikai nekantravo apžiūrėti ir patyrinėti daugiau nei 6 kartus padidintą nosį, akį, ausį, burną bei dantų šepetuką. O  apsivilkę gydytojo kostiumą pasijuto tikrais gydytojais­: tapo chirurgais, odontologais, greitosios pagalbos ekipažo nariais. Pažaidę šioje zonoje ir daug sužinoję apie žmogaus kūną, smalsiausieji skubėjo išbandyti ir kitų profesijų. Originaliai įrengtos erdvės viliojo pabūti statybininkais, ugniagesiais, detektyvais, virėjais, padavėjais, ūkininkais, sodininkais, šokėjais, paskraidyti erdvėlaiviu.

Edukacinės erdvės ir žaidimai taip įtraukė vaikus, kad jie net nepastebėjo, kaip prabėgo dvi turiningos valandos. „Nuostabiausia diena gyvenime!“ – taip kupini įspūdžių džiaugėsi vaikai grįždami iš edukacinio pramogų centro Curiocity.

Eglė Polikaitienė

{gallery}naujienos/2019-25{/gallery}

Sveikiname!

Konkursų, olimpiadų prizininkai 

 diplomas


 

 

Skelbimai

Gimnazija dalyvauja projekte

Matematikos projektas

 


Mokyklinių uniformų užsakymas

Elekroninė parduotuvė

 


NAUDINGA

Informacija žiniasklaidai

Tevu linija


 kas

 


KET testas

 

 

Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazija, Laisvės g. 18, Krekenava, LT-38310 Panevėžio rajonas, Lietuva.

Tel./ faksas: (8 45) 59 32 83, el.paštas: rastine@kmag.lt , svetainė: www.kmag.lt

 

© 2013–2017, Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazija

Svetainėje lankosi 87 svečiai ir nėra prisijungusių narių

Straipsnių peržiūros
845673

Administratorius:

Ingrida C.

IT mokytoja