E- dienynas

Eduka

FB

fb2

studijos

KTU naujas

 

 

 

 

Gimnazijos erdvės

 

Panevėžio r. Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazija šiemet švenčia 100 m. jubiliejų!

Esame akademiškai kūrybiški, atviri pokyčiams, puoselėjame tradicijas, mylime gamtą, esame neabejingi sportui ir fiziniam aktyvumui, stengiamės būti išmanūs...

 

„Mokausi plaukti – 4“

Plaukimas vienas iš aktyvių judėjimo būdų, kuris padeda stiprinti stuburo raumenis, koreguoja laikyseną ir padeda stiprinti ne vien fizinę bet ir psichinę sveikatą. Be to vaikai neretai vandenyje elgiasi nerūpestingai, nežino elgesio taisyklių prie vandens, vandenyje, nesugeba įvertinti pavojaus, nemoka plaukti.

Jau ankstyvoje vaikystėje pradėjus diegti atsargaus ir atsakingo elgesio vandenyje svarbą ir išmokti plaukti, ateityje galima išvengti daugybės skaudžių netekčių. Be to per mažo fizinio aktyvumo mokinių laikysena prastėja.

Jau ketvirtus metus balandžio , gegužės mėnesiais, Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazijos ir  Žibartonių pagrindinės mokyklos antrų klasių mokiniai dalyvavo plaukimo užsiėmimuose. Šių pamokų tikslas padėti vaikams lavinti ir formuoti laikyseną, suteikti galimybę išmokti plaukti ir saugiai  elgtis vandenyje ir prie atvirų vandens telkinių.

Sporto klubo „Sveikas vanduo“ instruktorės Jūratė ir Mintara mokė vaikus taisyklingo kvėpavimo, išsilaikyti ant vandens, plaukti įvairiais būdais, saugaus elgesio taisyklių vandenyje. Užsiėmimų pabaigą vainikavo mini plaukimo varžybos. Geriausius rezultatus parodė  Simonas Matulevičius (I vieta, Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazija), Sonata Maziliauskaitė (II vieta, Žibartonių pagrindinė mokykla), Tija Budavičiūtė (III vieta Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazija). Manome, kad antrokai  vasaros sezonui jau pasiruošę ir rudenį į mokyklą grįš pilni vasaros įspūdžių ir sveiki. Visiems mokiniams įteiktos padėkos.

Kaip rodo patirtis, sveikatingumo ugdymas yra efektyviausias mokykloje, nes pasiekia žmogų imliausiu jo gyvenimo periodu – vaikystėje ir paauglystėje. Plaukimo užsiėmimai pagal galimybes planuojami tęsti ir kitais metais, nes kuo daugiau vaikų mokės plaukti, tuo mažiau bus skaudžių netekčių ir sveikesnių mokinių.

VSPS A.Džiugelytė

View the embedded image gallery online at:
http://kmag.lt/index.php/570-mokausi-plaukti-4#sigFreeId5049b07844

Sveikiname!

Konkursų, olimpiadų prizininkai 

 diplomas


 

 

Skelbimai

Gimnazija dalyvauja projekte

Matematikos projektas

 


Mokyklinių uniformų užsakymas

Elekroninė parduotuvė

 


NAUDINGA

Informacija žiniasklaidai

Tevu linija


 kas

 


KET testas

 

 

Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazija, Laisvės g. 18, Krekenava, LT-38310 Panevėžio rajonas, Lietuva.

Tel./ faksas: (8 45) 59 32 83, el.paštas: rastine@kmag.lt , svetainė: www.kmag.lt

 

© 2013–2017, Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazija

Svetainėje lankosi 91 svečias ir nėra prisijungusių narių

Straipsnių peržiūros
1331742

Administratorius:

Ingrida C.

IT mokytoja