ESFIVP I 12

   

 

Erasmus+1   Eduka    fb2  
                

Mandalos – ramus, sveikas ir laimingas pasaulis

Kas yra mandala? Tai universalus, holistinis pasaulio vienovės, sveikatos ir sėkmės simbolis. Ji vaizduoja tam tikrą dvasinę, kosminę arba psichologinę tvarką. Mandalos kūrimo terapija, gali būti greitoji pagalbos sau priemonė, kai jaučiamės sutrikę ar pasimetę, sukilus negatyvioms emocijos. Tai momentinė pagalba, padedanti nurimti. Mandalos kūrimas yra viena iš aktyvios meditacijos formų.

Lapkričio 5 dieną, pažinti, suprasti ir pajausti, jų kūrimo reikšmę vidinei būsenai, harmonijai, „pailsinti“ protą, atsipalaiduoti, apsivalyti , Krekenavos M. Antanaičio gimnazijos 5-6  klasių mokiniai, galėjo, dalyvaudami edukaciniame užsiėmime „Mandalos iš smėlio-ramus, sveikas ir laimingas pasaulis“. Edukaciją vedė „Pramogų skonio“ vadovė Eglė Juzėnė. Užsiėmimo metu, mokiniai sužinojo apie mandalų įvairovę, iš kokių šalių atkeliavo į Lietuvą. Skambant švelniai muzikai, kūrė darbus iš spalvoto smėlio.

 

VSPS A.Džiugelytė

Sveikiname!

Konkursų, olimpiadų prizininkai 

 diplomas


 Apie mokinių sportinius, akademinius pasiekimus skaitykite skyrelyje pasiekimai

 

Informacija

Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazija, Laisvės g. 18, Krekenava, LT-38310 Panevėžio rajonas, Lietuva.

Tel./ faksas: (8 45) 59 32 83, el.paštas: rastine@kmag.lt , svetainė: www.kmag.lt

 

Be Krekenavos M. Antanaičio gimnazijos sutikimo, draudžiama šiame puslapyje paskelbtą informaciją bei nuotraukas ir / arba filmuotą medžiagą naudoti kitose svetainėse arba platinti kuriuo nors kitu pavidalu

© 2013–2021, Panevėžio r. Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazija

Svetainėje lankosi 35 svečiai ir nėra prisijungusių narių

Straipsnių peržiūros
1185865

Administratorius:

Ingrida C.

IT mokytoja