E- dienynas

Eduka

FB

fb2

Gongo vonios – darna, ramybė ir atsipalaidavimas

Yra daug žodžių apie šį instrumentą, bet kažin ar įmanoma nusakyti žodžiais tai ką skleidžia šis nuostabus kosminis garsas glūdintis bronzinio disko pavidale.

Gongas atrastas prieš beveik 6000 metų Mesapotamijos regione. Plačiai paplitęs Azijoje buvo naudojamas įvairiose dvasinėse kultūrose, vėliau orkestruose. Dvasinėse Rytų praktikose gongas buvo naudojamas meditacijai.

Dabar gongas yra plačiai naudojamas muzikantų, jogos mokytojų, garso bei muzikos terapeutų, koncertuose, meditacijose, terapijose.

Garso energija persmelkia kūną, teigiamai veikia visą nervų sistemą, paliečia emocinį žmogaus pasaulį. Gongo garsas padeda išsilaisvinti nuo negatyvaus vertinančio, teisiančio proto kontrolės ir patirti proto, kūno ir dvasios ramybę bei harmoniją.

Lapkričio 11d. Krekenavos M. Antanaičio gimnazijos 10-12 klasių mokiniai ir mokytojai, susitiko su gongų instrumento žinovu, Valdu Stepu Aleksandravičiumi, kuris supažindino su jų galia, įtaka žmogaus savijautai, dvasinei būsenai. Mokiniai praktiškai išbandė gongo vonias ir pamėgino atsipalaiduoti, nusiraminti, pailsinti protą.

 

VSPS A.Džiugelytė

Sveikiname!

Konkursų, olimpiadų prizininkai 

 diplomas


 Apie mokinių sportinius, akademinius pasiekimus skaitykite skyrelyje pasiekimai

 

Informacija

Gimnazija dalyvauja

 erasmus+


ptvf logo


NAUDINGA

Informacija žiniasklaidai

Tevu linija


 kas


Apie Z kartos vaikus


KET testas

 

 

Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazija, Laisvės g. 18, Krekenava, LT-38310 Panevėžio rajonas, Lietuva.

Tel./ faksas: (8 45) 59 32 83, el.paštas: rastine@kmag.lt , svetainė: www.kmag.lt

 

Be Krekenavos M. Antanaičio gimnazijos sutikimo, draudžiama šiame puslapyje paskelbtą informaciją bei nuotraukas ir / arba filmuotą medžiagą naudoti kitose svetainėse arba platinti kuriuo nors kitu pavidalu

© 2013–2020, Panevėžio r. Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazija

Svetainėje lankosi 29 svečiai ir nėra prisijungusių narių

Straipsnių peržiūros
1141109

Administratorius:

Ingrida C.

IT mokytoja