ESFIVP I 12

   

 

Erasmus+1   Eduka    fb2  
                

Aktyvus mėnuo Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazijoje

Lapkričio mėnesį Krekenavos M.Antanaičio gimnazijos mokiniai aktyviai dalyvavo sveikatingumo renginiuose.

Lapkričio 11d. pirmos klasės mokiniai susipažino su dantukų priešais ir draugais. Užsiėmimo metu, kartu su sveikatos specialiste mokėsi taisyklingos dantų higienos, atliko užduotis, piešė kas dantukams patinka, o kas kenkia.

Lapkričio 13 d. paminėti Europos sveikos mitybos dieną, pas pradinio ugdymo mokinius, atvyko brokoliukas. Visi kartu linksmai ir išradingai keliavo į Daržovių karalystę. Čia susitiko jos gyventojus: karalienę Morką, karalių Avokadą, princesę Kriaušytę, princą Obuolį, Uogas, kitus vaisius ir daržoves. Visus linksmino juokdarys Kivis. Sargybiniai Čili pipirai ir visa jų armija saugojo pilį nuo priešų. Patirti įvairius nuotykius padėjo sveikatos specialistė Sandra Kapeliorienė. Kelionės metu vaikai daug sužinojo apie sveikų produktų  naudą.

Lapkričio 14 ir 28 dienomis 1,3 ir 4 klasių mokiniai mankštinosi, atlikdami pratimus nugaros raumenims stiprinti. Priminta vaikams, kodėl taip svarbu lavinti laikyseną.

Lapkričio 15 d. 1–3 klasių mokiniai dalyvavo edukaciniame užsiėmime „Sveikas vaikas“, kurį vedė sveikatos specialistė Marija Kudrevičiūtė. Vaikai matavo cukraus kiekį produktuose: limonade, jogurte, kokakoloje.  Sužinojo, kiek jo galima per dieną suvartoti,  kaip atpažinti pridėtinį ir natūralų cukrų, kuris blogesnis. Dalyvavo estafetėse „Balionas“, „Pingvinukas“, „Lėkštė“, žaidė draugystės žaidimą „Šypsenėlė“.

Lapkričio 21dieną 2,3,4 klasių mokiniai išvyko Į „Musės salto“, kur vyko kūno kultūros pamoka kitaip. Dalyvavo užsiėmime „Judėk linksmai – gyvenk sveikai“. Mokiniai šokinėjo batutų salėje , laipiojo karstyklėmis,  išbandė  ekstremalią čiuožyklą , sūpynes ir kitas aktyvias veiklas.

Lapkričio 29 dieną devintokai ir vienuoliktokai dalyvavo praktiniuose užsiėmimuose „Paauglių motyvacijos ir savivertės stiprinimas. Tarpusavio santykiai“, kuriuos vedė „Juoda avis“ lektorės Sigita Andriukevičiūtė ir Laura Stumbraitytė. Jų metu mokiniai būrėsi į ratą, kuriame svarbiausias darbas buvo būti savimi tokiais, kokiais šiandien norisi . Čia jaunuoliai laisvai reiškė mintis ir jausmus, mokėsi išgirsti bei suprasti kalbantįjį. Tobulino savo asmenybės pažinimą santykyje su grupės nariais, kėlė tikslus. Visas šias veiklas įgyvendinti padėjo Panevėžio rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras.

Tikimės, kad tokios aktyvios ir praktinės sveikatingumo veiklos, padės mokiniams gerinti savo mitybą,  fizinę, bei psichinę sveikatą, suprasti sveikatos svarbą ir kurti savo sveikesnę aplinką.

VSPS A.Džiugelytė

Sveikiname!

Konkursų, olimpiadų prizininkai 

 diplomas


 Apie mokinių sportinius, akademinius pasiekimus skaitykite skyrelyje pasiekimai

 

Informacija

Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazija, Laisvės g. 18, Krekenava, LT-38310 Panevėžio rajonas, Lietuva.

Tel./ faksas: (8 45) 59 32 83, el.paštas: rastine@kmag.lt , svetainė: www.kmag.lt

 

Be Krekenavos M. Antanaičio gimnazijos sutikimo, draudžiama šiame puslapyje paskelbtą informaciją bei nuotraukas ir / arba filmuotą medžiagą naudoti kitose svetainėse arba platinti kuriuo nors kitu pavidalu

© 2013–2021, Panevėžio r. Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazija

Svetainėje lankosi 36 svečiai ir nėra prisijungusių narių

Straipsnių peržiūros
1185305

Administratorius:

Ingrida C.

IT mokytoja