E- dienynas

Eduka

FB

fb2

Paminėjome Nepriklausomybės sukaktį

Prieš 30 metų mūsų valstybė atkūrė savo Nepriklausomybę. Šį garbingą jubiliejų Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazija pažymėjo netradicine diena.

Prasmingais žodžiais bei dainomis Lietuvą bei mūsų bendruomenę pasveikino mokyklos skautai (mokytoja I. Dauderienė). Visi giedojome tautišką giesmę. Direktorius padėkojo mokslo lyderiams, olimpiadų bei konkursų laureatams, taip pat mokiniams, kurie yra aktyvūs užklasinėje veikloje.

Organizatoriai dešimtokai kartu su savo klasės vadove R. Samuoliene visus mokinius pakvietė į klases, kur mokinai žiūrėjo filmus apie Lietuvos istoriją, dalyvavo viktorinoje, gamino vėjo malūnėlius, žaidė žaidimus.

Vėliau visi rinkomės prie mokyklos ir padarėme „gyvą“ skaičių trisdešimt. Taip įamžinome metus, kuriuos pragyvenome laisvoje Lietuvoje.

Baigiamasis dienos akcentas buvo bėgimas, kuris buvo skirtas Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti. Šioje akcijoje dalyvavome pasipuošę tautinėmis galvos juostelėmis. Kiekvienas dalyvis gavo dovanų bei pažymėjimą. Visą tai dėka projekto „Op“, kuris bendrai finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis, ir kurį administruoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija.

Visos šios veiklos sustiprino mūsų visų pilietinius ir patriotinius jausmus.


Neformaliojo švietimo organizatorė Lina Kazakaitienė

Sveikiname!

Konkursų, olimpiadų prizininkai 

 diplomas


 Apie mokinių sportinius, akademinius pasiekimus skaitykite skyrelyje pasiekimai

 

Informacija

Gimnazija dalyvauja

 erasmus+


ptvf logo


NAUDINGA

Informacija žiniasklaidai

Tevu linija


 kas


Apie Z kartos vaikus


KET testas

 

 

Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazija, Laisvės g. 18, Krekenava, LT-38310 Panevėžio rajonas, Lietuva.

Tel./ faksas: (8 45) 59 32 83, el.paštas: rastine@kmag.lt , svetainė: www.kmag.lt

 

Be Krekenavos M. Antanaičio gimnazijos sutikimo, draudžiama šiame puslapyje paskelbtą informaciją bei nuotraukas ir / arba filmuotą medžiagą naudoti kitose svetainėse arba platinti kuriuo nors kitu pavidalu

© 2013–2020, Panevėžio r. Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazija

Svetainėje lankosi 31 svečias ir nėra prisijungusių narių

Straipsnių peržiūros
1164322

Administratorius:

Ingrida C.

IT mokytoja