ESFIVP I 12

   

 

Erasmus+1   Eduka    fb2  
                

Kitokia Mokytojų diena

Šiais metais mokytojų dienos šventė mūsų Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazijai buvo ypatinga. Pirmiausiai dėl to, kad Panevėžio rajono Metų mokytoju tapo mūsų gimnazijos mokytojas Vytas Dulius. Antra priežastis yra ta, kad savo apsilankymu mus pagerbė Panevėžio rajono meras Povilas Žagunis, bei mero pavaduotojas Antanas Pocius. Kadangi šiais metais buvo atsisakytą bendros mokytojų šventės rajone, tai jie atvyko pasveikinti ne tik Metų mokytojo, bet ir visų mūsų.

Šios šventinės dienos saugumu rūpinosi dvyliktokai. Jie ne tik kruopščiai dezinfekavo visus įeinančius į mokyklą, bet ir leido mokytojams pailsėti. Vyriausieji mokyklos mokiniai „pasimatavo“ mokytojo profesiją. Galbūt kažkuris panorės ateityje tapti mokytoju?

Dėkojame visiems padėjusiems sukurti šventinę šios dienos nuotaiką: Krekenavos seniūnui Vaidui Kaušakiui, Krekenavos bazilikos rektoriui Gediminui Jankūnui, Lietuvos moksleivių sporto federacijos sekretoriui Robertui Taškūnui, „Arboro“ klubo nariams, dvyliktokams bei jų klasės vadovei Rasa Vyšniauskienei, skautams bei jų vadovei Ilonai Dauderienei, puikiems muzikantams Arnui ir Dominykui. O taip pat mums visiems.

Neformaliojo švietimo organizatorė Lina Kazakaitienė

Sveikiname!

Konkursų, olimpiadų prizininkai 

 diplomas


 Apie mokinių sportinius, akademinius pasiekimus skaitykite skyrelyje pasiekimai

 

Informacija

Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazija, Laisvės g. 18, Krekenava, LT-38310 Panevėžio rajonas, Lietuva.

Tel./ faksas: (8 45) 59 32 83, el.paštas: rastine@kmag.lt , svetainė: www.kmag.lt

 

Be Krekenavos M. Antanaičio gimnazijos sutikimo, draudžiama šiame puslapyje paskelbtą informaciją bei nuotraukas ir / arba filmuotą medžiagą naudoti kitose svetainėse arba platinti kuriuo nors kitu pavidalu

© 2013–2021, Panevėžio r. Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazija

Svetainėje lankosi 42 svečiai ir nėra prisijungusių narių

Straipsnių peržiūros
1198583

Administratorius:

Ingrida C.

IT mokytoja