ESFIVP I 12

 

Erasmus+1  

Roby

 

 

    

 

 

 

  Eduka    fb2   

Su kokiomis dovanomis į gimnaziją atvyko Mykolo Antanaičio ainis?

Dar 2019 metais, kai Krekenavos mokykla ruošėsi švęsti 100-ąjį gimtadienį, kilo idėja organizuoti projektą „Padovanok 100 pamokų gimnazijai“. Atsišaukė nemažai buvusių mokinių, mokytojų, kurie pasidalijo savo (ne)sėkmės istorijomis.

Šių metų spalio pabaigoje sulaukėme ypatingo svečio – Tomo Antanaičio. Jis yra Mykolo Antanaičio giminaitis. O mūsų mokyklos pavadinimas yra Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazija. Tiek Tomui atvykti čia, tiek mums sulaukti jo, visada yra smagu.

Jis ne tik globoja šv. arkangelo Mykolo premiją –  garbingiausią mūsų gimnazijos apdovanojimą, bet ir visada pradžiugina mus dovanomis. Šį kartą Tomas „padovanojo“ gimnazijai dvi pamokas.

Su vyresniųjų klasių mokiniais pasidalijo mintimis apie norus, karjerą, sėkmę. Pasak Tomo, „Ramybė, laisvė ir žmonės artimoje aplinkoje – svarbiausi dalykai, lemiantys laimę, sveikatą ir sėkmę“.

Svečias skatino mokinius pozityviai mąstyti, padėti žmonėms, mokytis atleisti ir nelaikyti pykčio širdyje, turėti svajonių ir jų siekti. „Niekada nepasiduokite po pirmos nesėkmės“– tikino Mykolo Antanaičio ainis.

Tomas džiaugėsi turėjęs galimybę pakalbėti su mokiniais. Linkėjo jiems nebijoti klausti ir prašyti pagalbos. Jis išreiškė viltį, kad bent keletas mokinių išgirs jo norą padėti ir kreipsis.

Neformaliojo švietimo organizatorė Lina Kazakaitienė

Sveikiname!

Konkursų, olimpiadų prizininkai 

 diplomas


 Apie mokinių sportinius, akademinius pasiekimus skaitykite skyrelyje pasiekimai

 

Informacija

Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazija, Laisvės g. 18, Krekenava, LT-38310 Panevėžio rajonas, Lietuva.

Tel./ faksas: (8 45) 59 32 83, el.paštas: rastine@kmag.lt , svetainė: www.kmag.lt

 

Be Krekenavos M. Antanaičio gimnazijos sutikimo, draudžiama šiame puslapyje paskelbtą informaciją bei nuotraukas ir / arba filmuotą medžiagą naudoti kitose svetainėse arba platinti kuriuo nors kitu pavidalu

© 2013–2021, Panevėžio r. Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazija

Svetainėje lankosi 23 svečiai ir nėra prisijungusių narių

Straipsnių peržiūros
1214528

Administratorius:

Ingrida C.

IT mokytoja