ESFIVP I 12

 

Erasmus+1  

Roby

 

 

    

 

 

 

  Eduka    fb2   

Kitokia kūno kultūros pamoka

Vaikų  tarpe plačiai paplitę laikysenos sutrikimai. Dažnai dėl netinkamos gyvensenos, per dažno sėdėjimo,  stuburas silpsta ir deformuojasi, iškrypsta, o prie jo prisitvirtinę raumenys suglemba. O kad visa tai neatrodytų taip gąsdinančiai – tereikia šiai problemai užkirsti kelią. Sprendimas: taisyklinga laikysena bei reguliarios mankštos.

Lapkričio 23–27 dienomis, M. Antanaičio gimnazijos pradinių klasių ugdytiniai, mokėsi mankštos pratimų, kurie stiprina stuburo raumenis, padeda formuoti taisyklingą laikyseną. Norint išlaikyti gerą laikyseną, mankštintis reikia  nuolatos, todėl  vaikai išmokę nesudėtingų pratimų, kasdien gali juos atlikti namuose.

Joga tai sveikatą atkuriantis ir visapusiškai naudingas užsiėmimas. Ji padeda stiprinti ne tik kūno raumenis, bet ir išmokti  teisingai valdyti kvėpavimą . Kitaip tariant, sąjungą tarp proto, kūno ir dvasios. Joga turi gilų poveikį apytakai, užtikrindama optimalų kraujo aprūpinimą visoms kūno dalims, šalinančioms toksinus. Taip pat joga pagerina tinkamą laikyseną. Be to joga padeda sumažinti stresą, nugalėti nemigą, nerimą,  depresiją.

Panevėžio rajono visuomenės sveikatos biuras, lapkričio 25 dieną , trečios klasės mokiniams suorganizavo neįprastą treniruotę „Žaidžiame jogą“ . Jogos kortų pagalba, trenerė Greta, mokė vaikus valdyti kvėpavimą, įvairių pozų pagalba ugdė lankstumą. Mokiniai pabandė atlikti  asaną, kuri yra viena iš aštuonių Jogos pakopų, pamedituoti. Vaikams pratimai buvo nauji, todėl labai stengėsi gerai juos atlikti.

Tikimės , kad įvairios fizinės veiklos padės vaikams augti sveikesniems ir suprasti, kad sveikata brangiausias turtas.

VSPS A. Džiugelytė

Sveikiname!

Konkursų, olimpiadų prizininkai 

 diplomas


 Apie mokinių sportinius, akademinius pasiekimus skaitykite skyrelyje pasiekimai

 

Informacija

Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazija, Laisvės g. 18, Krekenava, LT-38310 Panevėžio rajonas, Lietuva.

Tel./ faksas: (8 45) 59 32 83, el.paštas: rastine@kmag.lt , svetainė: www.kmag.lt

 

Be Krekenavos M. Antanaičio gimnazijos sutikimo, draudžiama šiame puslapyje paskelbtą informaciją bei nuotraukas ir / arba filmuotą medžiagą naudoti kitose svetainėse arba platinti kuriuo nors kitu pavidalu

© 2013–2021, Panevėžio r. Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazija

Svetainėje lankosi 26 svečiai ir nėra prisijungusių narių

Straipsnių peržiūros
1231584

Administratorius:

Ingrida C.

IT mokytoja