ESFIVP I 12

 

Erasmus+1  

Roby

 

 

    

 

 

 

  Eduka    fb2   

„Moku plaukti, esu sveikas ir saugus“

Plaukimas vienas iš aktyvių judėjimo būdų, kuris padeda stiprinti stuburo raumenis, stiprinti ne vien fizinę bet ir psichinę sveikatą. Be to vaikai neretai elgiasi nerūpestingai, nežino elgesio taisyklių prie vandens, vandenyje, nesugeba įvertinti pavojaus, nemoka plaukti.

Jau ankstyvoje vaikystėje pradėjus diegti atsargaus ir atsakingo elgesio vandenyje svarbą ir išmokti plaukti, ateityje galima išvengti daugybės skaudžių netekčių. Be to, šis  fizinio aktyvumo būdas, padeda išlaikyti gerą ir sveiką  mokinių laikyseną.

Jau penktus metus  Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazijos  mokiniai dalyvauja projekte „Mokausi plaukti“. Šio projekto tikslas padėti vaikams lavinti ir formuoti laikyseną, suteikti galimybę išmokti plaukti ir saugiai  elgtis vandenyje ir prie atvirų vandens telkinių. Šiemet, rugsėjo ir spalio mėnesiais, plaukti mokėsi trečios klasės mokiniai.

Sporto klubo „Sveikas vanduo“ instruktorė Jūratė, vaikus mokė  taisyklingo kvėpavimo, išsilaikyti vandens paviršiuje, plaukti įvairiais būdais, saugaus elgesio taisyklių vandenyje. Deja, dėl COVID-19 karantino, projekto nepavyko užbaigti mini varžybomis, kurios padėdavo įvertinti plaukimo įgūdžius. Tačiau, vaikams pakako laiko, įvaldyti pagrindinės plaukimo technikos elementus. Paskaitos metu „Būk saugus vandenyje ir prie vandens“ su sveikatos specialiste mokiniai aptarė pagrindines saugumo taisykles. Pasak mokinių, tai pačios smagiausios ir kitokios kūno kultūros pamokos. Visiems mokiniams įteiktos padėkos.

Kaip rodo patirtis, sveikatingumo ugdymas yra efektyviausias mokykloje, nes pasiekia žmogų imliausiu jo gyvenimo periodu – vaikystėje ir paauglystėje. Plaukimo užsiėmimai pagal galimybes planuojami tęsti ir kitais metais, nes kuo daugiau vaikų mokės plaukti, tuo mažiau bus skaudžių netekčių ir sveikesnių mokinių.

VSPS A.Džiugelytė

Sveikiname!

Konkursų, olimpiadų prizininkai 

 diplomas


 Apie mokinių sportinius, akademinius pasiekimus skaitykite skyrelyje pasiekimai

 

Informacija

Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazija, Laisvės g. 18, Krekenava, LT-38310 Panevėžio rajonas, Lietuva.

Tel./ faksas: (8 45) 59 32 83, el.paštas: rastine@kmag.lt , svetainė: www.kmag.lt

 

Be Krekenavos M. Antanaičio gimnazijos sutikimo, draudžiama šiame puslapyje paskelbtą informaciją bei nuotraukas ir / arba filmuotą medžiagą naudoti kitose svetainėse arba platinti kuriuo nors kitu pavidalu

© 2013–2021, Panevėžio r. Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazija

Svetainėje lankosi 30 svečių ir nėra prisijungusių narių

Straipsnių peržiūros
1231583

Administratorius:

Ingrida C.

IT mokytoja