ESFIVP I 12

 

Erasmus+1  

Roby

 

 

    

 

 

 

  Eduka    fb2   

„Sužinok vandens paslaptį“

Vanduo mums įprastas: kasdien geriame, prausiamės, verdame maistą, naudojame buityje. Tik ar susimąstome koks jis svarbus gamtai,  žmogaus gyvenime. Suaugęs žmogus jo turi 70 proc., o miršta sudarytas iš 50 proc. vandens. Taigi, visą gyvenimą iš esmės egzistuojame kaip vanduo! Augančiam vaikui vanduo reikalingas taip, kaip oras ir maistas. Kas nutiktų žmogui, gyvajai gamtai, jei jo nebeliktų?

Lapkričio 27 dieną Krekenavos M.Antanaičio gimnazijos pirmokai dalyvavo edukacijoje „Sužinok, vandens paslaptį“, kurią organizavo Panevėžio rajono visuomenės sveikatos biuras. Edukatorė Lina papasakojo vaikams, kokią svarbią reikšmę turi žmogaus organizmui vanduo, išmoko suskaičiuoti kiek vandens reikia išgerti. Vaikai aktyviai atsakinėjo į mini viktorinos klausimus, atliko smagų eksperimentą, gamino „Vandens bombas“. Jo metu sužinojo, koks galingas ir stebuklingas gali būti vanduo.

Mes suaugusieji, turime rodyti pavyzdį ir formuoti vaikams nuostatą, kad  vanduo – žmogaus džiaugsmas ir sveikata. Tad gerkime ir gerbkime, neterškime ir saugokime šį pasaulio stebuklą!

VSPS A.Džiugelytė

Sveikiname!

Konkursų, olimpiadų prizininkai 

 diplomas


 Apie mokinių sportinius, akademinius pasiekimus skaitykite skyrelyje pasiekimai

 

Informacija

Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazija, Laisvės g. 18, Krekenava, LT-38310 Panevėžio rajonas, Lietuva.

Tel./ faksas: (8 45) 59 32 83, el.paštas: rastine@kmag.lt , svetainė: www.kmag.lt

 

Be Krekenavos M. Antanaičio gimnazijos sutikimo, draudžiama šiame puslapyje paskelbtą informaciją bei nuotraukas ir / arba filmuotą medžiagą naudoti kitose svetainėse arba platinti kuriuo nors kitu pavidalu

© 2013–2021, Panevėžio r. Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazija

Svetainėje lankosi 23 svečiai ir nėra prisijungusių narių

Straipsnių peržiūros
1231570

Administratorius:

Ingrida C.

IT mokytoja