E- dienynas

Eduka

Tėvų linija

 tevu linija

Mokyklinės uniformos

 

Mokyklinių uniformų užsakymas

Elekroninė parduotuvė

studijos

KTU PTVF logo

Jūs esate čia:

Paskutinę balandžio savaitę Panevėžio rajone vyko renginiai skirti prevencinės programos „Sniego gniūžtė“ 20–mečio šventei paminėti. Rajono mokyklose buvo organizuojami įvairūs prevenciniai užsiėmimai bei susitikimai, kuriuose dalyvavo svečiai iš Jungtinių Amerikos Valstijų – „Sniego gniūžtės“ globėjas Jack Irwin ir konsultantė Mary Ann Gee.

Balandžio 28 d., ketvirtadienį, renginys vyk Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazijoje. Čia vietiniai „gniūžtukai“ pristatė savo darbus, papasakojo apie „Sniego gniūžtės“ kelią šioje gimnazijoje bei linksmino svečius savo dainomis. Renginyje dalyvavo ne tik svečiai iš užsienio, bet ir „Sniego gniūžtės“ koordinatorė Skaidra Kriukienė, programos globėjas Krekenavos Šv. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų mažosios bazilikos klebonas, teologijos mokslų daktaras Gediminas Jankūnas bei gimnazijos administracija – direktorius Vaida Pocius, pavaduotojos Laima Auglienė ir Lina Kazakaitienė. Džiugu, kad į susitikimą atvyko ne tik mokiniai, bet ir jų tėveliai – tai pačių pirmųjų gniūžtiečių Gedimino, Vytauto ir Mindaugo mama Danutė Matekonienė bei Audronė Paškevičienė. Ji užaugino net tris gniūžtietes – Liną, Miglę ir Ugnę.

Susitikimo metu svečiai Jack Irwin ir Mary Ann Gee kvietė bendrauti ir bendradarbiauti, ragino mokytis geriau pažinti save bei siūlė netradicinius žaidimus. Didžiulį įspūdį paliko pratimas, kuriame dalyviai turėjo užpildyti savo herbą – nupiešti svarbiausią įvykį gyvenime, savo pasiektą tikslą bei pasiekimą. Užduotis ragino prisiminti kokioje srityje esame geriausi ir kokie aplinkinių žodžiai mus labiausiai džiugina. Baigiant pildyti herbą visiems dalyviams jo viduryje buvo priklijuoti mažyčiai veidrodėliai, kuriame kiekvienas pamatė patį svarbiausią žmogų gyvenime – save.

Renginio pabaigoje gimnazijos svečiai savo mintimis pildė palinkėjimų medį, dėkojo už šiltą priėmimą, gyrė mokinių ir mokytojų tarpusavio bendravimą. Gimnazijos metraštis pasipildė dar viena nuotrauka iš tokio puikaus susitikimo, o mokykla buvo apdovanota svečių sertifikatu.

Prevencinę savaitę vainikavo stovykla „Galvok savo galva“ , kuri vyko Paįstrio gimnazijoje. „Sniego gniūžtė“ – tai nuostabi galimybė įgyti prevencinių žinių, kitaip pažvelgti į mus supančius žmones ir jų elgesį, išmokti atpažinti, suprasti ir išreikšti savo mintis bei jausmus. Džiaugiamės, kad mūsų gimnazija turi galimybę dalyvauti tokioje prasmingoje veikloje.

Pasigrožėkite akimirkomis.

Būrelio vadovė mokytoja Kristina Basakirskienė

001 002 003 sertifikatas

Sveikiname!

Konkursų, olimpiadų prizininkai 

 diplomas


 
 Baltijos šalių orientavimosi sporto čempionatas
 
Dovydas Kaušakys, III kl., III vieta

 
Panevėžio rajono gimnazijų žaidynių 3–4 kl. mokinių kvadrato varžybos
 
Komanda, I vieta

Lietuvos mokinių orientavimosi sporto čempionatas

Komanda, I vieta

Individualiose varžybose

Rokas Barauskas, III kl., III vieta

Dovydas Kaušakys, III kl., I vieta

Karina Jasūdaitė, 5 kl., III vieta


Latvijos orientavimosi sporto čempionatas

Rokas Barauskas, III kl., I vieta

Dovydas Kaušakys, III kl., I vieta

Darius Mitrikas, IV kl., I vieta

Skelbimai

Ginmazija dalyvauja projekte

Matematikos projektas

 


 ATMINTINĖ ABITURIENTAMS 2019 m.


KET testas

 

 

Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazija, Laisvės g. 18, Krekenava, LT-38310 Panevėžio rajonas, Lietuva.

Tel./ faksas: (8 45) 59 32 83, el.paštas: rastine@kmag.lt , svetainė: www.kmag.lt

 

© 2013–2017, Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazija

Svetainėje lankosi 123 svečiai ir nėra prisijungusių narių

Straipsnių peržiūros
1136621

Administratorius:

Ingrida C.

IT mokytoja