Tėvų linija

 tevu linija

Mokyklinės uniformos

 

Mokyklinių uniformų užsakymas

Elekroninė parduotuvė

Jūs esate čia:

Labai nenuspėjamas, pasirodo, yra ne tik žmogaus gyvenimas. Kai praeitais mokslo metais Krakių Mykalojaus Katkaus gimnazijos atstovai buvo atvykę į mūsų mokyklą, iš gautų pačių geriausių atsiliepimų apie mokytojus ir mokinius vieninteliai 9b (tuomet 8b ) klasės mokiniai sulaukė kritikos: mažai bendravo, neskyrė dėmesio… Ir niekam tąkart neatėjo mintis neskirti svečių į tą klasę, kuri budi mokykloje, kaip atsitiko mums… Matyt, mažai kas galėtų pagalvoti, kad būtent mūsų klasė užmegs labai nuoširdžius ryšius su Krakių Mykalojaus Katkaus gimnazijos 9 a klase. Reikėjo tik Karinai ir Rokui nuvykti į Kėdainių rajoną, kad viskas imtų vykti beprotišku greičiu: susitikimas ten, susitikimas čia… Krakiečiai atrado daug sąsajų: jų vadovės vardas Irma – sukeitus raides išeina Rima; mūsų gimnazijos įkūrėjo bendravardis Antanaitis mokosi jų klasėje, mes laviname Katkų – tokiu vardu pavadinta jų gimnazija – tikrą garbingos giminės provaikaitį…

O įspūdžių po susitikimų liko daug ir neišdildomų, todėl tikimės, kad draugystė tik tvirtės, rasime naujų veiklų ir bendrų pomėgių.

 Rima Balčiuvienė,

9 b klasės vadovė

Sveikiname!

Konkursų, olimpiadų prizininkai 

 diplomas


Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiados rajono etapas

Irmantas Brazauskas, Ib kl., III vieta 


Biologijos olimpiados rajono etapas

Deividas Mačiūnas, IIa kl., II vieta

Austėja Mituzaitė, Ia kl., III vieta

Diana Naudžiūtė, III kl., II vieta


Panevėžio r. meninio skaitymo konkursas 

Airidas Adomauskas, IVb kl., I vieta

Martyna Mituzaitė, 6 kl., III vieta 


Lietuvos  mokyklų žaidynių stalo teniso tarpzoninės varžybos

Irmantas Brazauskas, Ib kl., I vieta

Povilas Mačiūnas, Ib kl., I vieta


Chemijos olimpiados rajono etapas

Diana Naudžiūtė, III kl., I vieta

 

Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazija, Laisvės g. 18, Krekenava, LT-38310 Panevėžio rajonas, Lietuva.

Tel./ faksas: (8 45) 59 32 83, el.paštas: rastine@kmag.lt , svetainė: www.kmag.lt

 

© 2013–2017, Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazija

Svetainėje lankosi 120 svečių ir nėra prisijungusių narių

Straipsnių peržiūros
888315

Administratorius:

Ingrida C.

IT mokytoja