E- dienynas

Eduka

Tėvų linija

 tevu linija

Mokyklinės uniformos

 

Mokyklinių uniformų užsakymas

Elekroninė parduotuvė

studijos

KTU PTVF logo

Jūs esate čia:

„Audžiame draugystės juostą”

Labai nenuspėjamas, pasirodo, yra ne tik žmogaus gyvenimas. Kai praeitais mokslo metais Krakių Mykalojaus Katkaus gimnazijos atstovai buvo atvykę į mūsų mokyklą, iš gautų pačių geriausių atsiliepimų apie mokytojus ir mokinius vieninteliai 9b (tuomet 8b ) klasės mokiniai sulaukė kritikos: mažai bendravo, neskyrė dėmesio… Ir niekam tąkart neatėjo mintis neskirti svečių į tą klasę, kuri budi mokykloje, kaip atsitiko mums… Matyt, mažai kas galėtų pagalvoti, kad būtent mūsų klasė užmegs labai nuoširdžius ryšius su Krakių Mykalojaus Katkaus gimnazijos 9 a klase. Reikėjo tik Karinai ir Rokui nuvykti į Kėdainių rajoną, kad viskas imtų vykti beprotišku greičiu: susitikimas ten, susitikimas čia… Krakiečiai atrado daug sąsajų: jų vadovės vardas Irma – sukeitus raides išeina Rima; mūsų gimnazijos įkūrėjo bendravardis Antanaitis mokosi jų klasėje, mes laviname Katkų – tokiu vardu pavadinta jų gimnazija – tikrą garbingos giminės provaikaitį…

O įspūdžių po susitikimų liko daug ir neišdildomų, todėl tikimės, kad draugystė tik tvirtės, rasime naujų veiklų ir bendrų pomėgių.

 Rima Balčiuvienė,

9 b klasės vadovė

Sveikiname!

Konkursų, olimpiadų prizininkai 

 diplomas


Lietuvos kaimo vietovių mokyklų žaidynių krepšinio 3 prieš 3 tarpzoninės varžybos
 
Komanda – Irmantas Brazauskas, Rasvidas Bučinskas, Povilas Mačiūnas, Aimantas Briedis – I vieta

Chemijos olimpiados II etapas
 
Diana Naudžiūtė, IV kl., I vieta

Šalies 1–4 klasių mokinių piešinių konkursas „Kalėdų dovana"
 
Elinga Kudrauskaitė, 2 kl., III vieta

Panevėžio rajono rašinio ekologine tema konkursas 2018 m.
 
Austėja Survilaitė, 6 kl., I vieta

Informatikos olimpiados II etapas
 
Aironas Rajunčius, IV kl., II vieta


Skelbimai

Ginmazija dalyvauja projekte

Matematikos projektas

 


KET testas

 

 

Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazija, Laisvės g. 18, Krekenava, LT-38310 Panevėžio rajonas, Lietuva.

Tel./ faksas: (8 45) 59 32 83, el.paštas: rastine@kmag.lt , svetainė: www.kmag.lt

 

© 2013–2017, Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazija

Svetainėje lankosi 111 svečių ir nėra prisijungusių narių

Straipsnių peržiūros
1189224

Administratorius:

Ingrida C.

IT mokytoja