E- dienynas

Eduka

Tėvų linija

 tevu linija

Mokyklinės uniformos

 

Mokyklinių uniformų užsakymas

Elekroninė parduotuvė

studijos

KTU PTVF logo

Jūs esate čia:

Labai nenuspėjamas, pasirodo, yra ne tik žmogaus gyvenimas. Kai praeitais mokslo metais Krakių Mykalojaus Katkaus gimnazijos atstovai buvo atvykę į mūsų mokyklą, iš gautų pačių geriausių atsiliepimų apie mokytojus ir mokinius vieninteliai 9b (tuomet 8b ) klasės mokiniai sulaukė kritikos: mažai bendravo, neskyrė dėmesio… Ir niekam tąkart neatėjo mintis neskirti svečių į tą klasę, kuri budi mokykloje, kaip atsitiko mums… Matyt, mažai kas galėtų pagalvoti, kad būtent mūsų klasė užmegs labai nuoširdžius ryšius su Krakių Mykalojaus Katkaus gimnazijos 9 a klase. Reikėjo tik Karinai ir Rokui nuvykti į Kėdainių rajoną, kad viskas imtų vykti beprotišku greičiu: susitikimas ten, susitikimas čia… Krakiečiai atrado daug sąsajų: jų vadovės vardas Irma – sukeitus raides išeina Rima; mūsų gimnazijos įkūrėjo bendravardis Antanaitis mokosi jų klasėje, mes laviname Katkų – tokiu vardu pavadinta jų gimnazija – tikrą garbingos giminės provaikaitį…

O įspūdžių po susitikimų liko daug ir neišdildomų, todėl tikimės, kad draugystė tik tvirtės, rasime naujų veiklų ir bendrų pomėgių.

 Rima Balčiuvienė,

9 b klasės vadovė

Sveikiname!

Konkursų, olimpiadų prizininkai 

 diplomas


 
 Panevėžio rajono gimnazijų žaidynių 3–4 kl. mokinių kvadrato varžybos
 
Komanda, I vieta

Lietuvos mokinių orientavimosi sporto čempionatas

Komanda, I vieta

Individualiose varžybose

Rokas Barauskas, III kl., III vieta

Dovydas Kaušakys, III kl., I vieta

Karina Jasūdaitė, 5 kl., III vieta


Latvijos orientavimosi sporto čempionatas

Rokas Barauskas, III kl., I vieta

Dovydas Kaušakys, III kl., I vieta

Darius Mitrikas, IV kl., I vieta

Skelbimai

Ginmazija dalyvauja projekte

Matematikos projektas

 


 ATMINTINĖ ABITURIENTAMS 2019 m.


KET testas

 

 

Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazija, Laisvės g. 18, Krekenava, LT-38310 Panevėžio rajonas, Lietuva.

Tel./ faksas: (8 45) 59 32 83, el.paštas: rastine@kmag.lt , svetainė: www.kmag.lt

 

© 2013–2017, Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazija

Svetainėje lankosi 114 svečių ir nėra prisijungusių narių

Straipsnių peržiūros
1106899

Administratorius:

Ingrida C.

IT mokytoja