Tėvų linija

 tevu linija

Mokyklinės uniformos

 

Mokyklinių uniformų užsakymas

Elekroninė parduotuvė

Jūs esate čia:

Kiekvienais metais paskutinį balandžio trečiadienį (šiais metais balandžio 26 d.) minima tarptautinė triukšmo suvokimo diena, kurios metu raginama visus prisiminti, kad triukšmo poveikis mūsų ir aplinkinių sveikatai yra žalingas. Triukšmas pažeidžia mūsų klausą, sutrikdo miegą, sukelia nepasitenkinimą, turi įtakos kalbos suvokimui, protinių užduočių atlikimui ir neigiamai veikia mokymosi procesą.

Ugdant vaikų supratimą apie triukšmo žalą, Krekenavos M. Antanaičio gimnazijoje, vyko šios dienos minėjimas, kurios metu siekiama ugdyti atsakomybę dėl pačių vaikų keliamo triukšmo jiems augant ir vėliau esant suaugusiais. Pastebime, kad daugėja jaunų žmonių, linkusių laisvanoriškai save žaloti triukšmu, kurio galima išvengti. Esame skirtingi, skirtingi mūsų pomėgiai ir įpročiai. Mums reikia žinių, mums reikia mokytis kasdien šiek tiek pabūti tyloje... kad nesusirgtume. O ką gi mes galime savo sveikatos labui padaryti patys?

Trečios ir ketvirtos klasės mokiniai dalyvavo tylos ir ramybės užsiėmimuose ,,Tyla tai auksas“. Jo metu, skambant švelniai muzikai mokiniai galėjo atpalaiduoti savo kūną, pasinerti į savo mintis, svajones, tylą.

Taigi galime dažniau prisiminti, jog tylos mūsų fiziniam ir dvasiniam kūnui reikia kaip vaisto ir maisto. Kainuojančio visai nedaug – tik noro ir trupučio pastangų. Nepamirškime patikrintos išminties sveikatos išsaugojimui – gyvenimas atsinaujina tyloje. Kad vėl būtų galima pasinerti į neišvengiamą šurmulį   su atgautomis jėgomis.

                                                                                  Sveikatos specialistė A.Džiugelytė

Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazija, Laisvės g. 18, Krekenava, LT-38310 Panevėžio rajonas, Lietuva.

Tel./ faksas: (8 45) 59 32 83, el.paštas: rastine@kmag.lt , svetainė: www.kmag.lt

 

© 2013–2017, Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazija

Svetainėje lankosi 117 svečių ir nėra prisijungusių narių

Straipsnių peržiūros
1044668

Administratorius:

Ingrida C.

IT mokytoja