E- dienynas

Eduka

FB

fb2

Mokinių mintyse jau skamba mokyklos skambutis, kuprinės vis sunkėja nuo vadovėlių, tačiau rudeniškai nusiteikę skautai neketina užmigti mokyklos suole.

Rugsėjo 15 dieną, nuo ankstaus ryto, „Aukštaitijos“ tunto skautai būrėsi  Kalnelio miške, esančiame netoli Naujamiesčio. Surviliškio „Vinco Svirskio“, Krekenavos „Aušrinės“, Naujamiesčio „Bakutės“ ,Upytės  „Antano Belazaro “ draugovės susitiko praleisti savo savaitgalį skautiškame renginyje, kurio metu kiekvienam iš dalyvių teko patikrinti jėgas sportiškose rungtyse, gerai pamąstyti įveikiant įdomias, loginio mąstymo reikalaujančias užduotis. Prie šio šaunaus skautų būrio (vadovaujamo vadovių, Ilonos ir Ritos) prisijungė ir Panevėžio krašto patyrusių skautų štabo narė, sesuo Žymantė. Ji supažindino jaunuosius skautus su štabo veikla, pamokė įdomių žaidimų, vakare kartu dainavo skautiškas dainas laužo šviesoje.

Sekmadienio rytą visi stovyklos dalyviai pasiruošė žygiui į Upytę, kur Šv. mišių metu buvo užrišti vilkiukų ir skautų kaklaraiščiai.

Grįžus iš žygio stovykloje mūsų laukė paskutinis darbas – palikti stovyklavietę švaresnę nei radom atvykę.

Keliavome į namus su ašaromis akyse. Skautiškame renginyje, nors ir truko neilgai, kiekvienas pajuto kažką palikęs, kažką, kupiną meilės ir skautiškos dvasios. Stovyklos įspūdžiai įstrigo ilgam, juk tik vieną kartą gyvenime tau užriša vilkiuko ar skauto kaklaraištį, juk  viskas, kas nutiko, nepasikartos. Nebebus tokios dienos kaip ši, tačiau kiekvienas iš mūsų žino, kad tai ne paskutinė stovykla. Kitą kartą susitiksime Surviliškyje.

Pat. skautas Dominykas Židonis

Sveikiname!

Konkursų, olimpiadų prizininkai 

 diplomas


 Apie mokinių sportinius, akademinius pasiekimus skaitykite skyrelyje pasiekimai

 

Informacija

Gimnazija dalyvauja

 erasmus+


ptvf logo


NAUDINGA

Informacija žiniasklaidai

Tevu linija


 kas


Apie Z kartos vaikus


KET testas

 

 

Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazija, Laisvės g. 18, Krekenava, LT-38310 Panevėžio rajonas, Lietuva.

Tel./ faksas: (8 45) 59 32 83, el.paštas: rastine@kmag.lt , svetainė: www.kmag.lt

 

Be Krekenavos M. Antanaičio gimnazijos sutikimo, draudžiama šiame puslapyje paskelbtą informaciją bei nuotraukas ir / arba filmuotą medžiagą naudoti kitose svetainėse arba platinti kuriuo nors kitu pavidalu

© 2013–2020, Panevėžio r. Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazija

Svetainėje lankosi 44 svečiai ir nėra prisijungusių narių

Straipsnių peržiūros
1114446

Administratorius:

Ingrida C.

IT mokytoja