E- dienynas

Eduka

FB

fb2

Šių metų kovo 12–15 dienomis dvylikos mergaičių ir trijų mokytojų grupė iš Lietuvos dalyvavo tarptautiniame projekte „Ji bėga – aktyvios mergaitės veda į priekį“. Komandoje buvo ir keturios Krekenavos gimnazijos mokinės: Ugnė Paškevičiūtė, Emilija Mikalauskaitė, Paulina Lukoševičiūtė bei Gintautė Kriukaitė. Tai buvo tarptautinis renginys, kuris į Paryžių sukvietė 400 mergaičių bei jų mokytojus iš 33 šalių ir 4 žemynų. Pagrindinė projekto idėja – skatinti lyčių lygybę, moterų lyderystę.

Pirmą dieną 500 dalyvių ieškojo žymiausių Paryžiaus vietų, dalyvaudami kultūrinėje medžioklėje. Vakare visos komandos pristatė savo šalis.

Antrą dieną vyko simbolinis 3 kilometrų bėgimas miesto centre palei Senos upę. Čia prie tarptautinės komandos prisijungė 1000 vietinių prancūzaičių. Po bėgimo mergaitės turėjo galimybę dalyvauti įvairiose linksmose veiklose: išbandyti save naujose sporto šakose, sudalyvauti koncerte, susirasti draugų iš viso pasaulio.

Trečią dieną mergaitės dalyvavo susitikime su keturiomis legendinėmis Prancūzijos moterimis, kurios papasakojo savo sėkmės istorijas. Visos jos skatino nepasiduoti, siekti savo tikslų.

Ketvirtą dieną 40 atrinktų mergaičių dalyvavo mokymuose, kurie vyko moderniame inovacijų centre. Vadovaujamos patyrusių mentorių, mergaitės mokėsi, kaip įgyvendinti savo idėjas realybėje.

Mergaitės grįžo patyrusios nuostabių įspūdžių.

Lina Kazakaitienė

Sveikiname!

Konkursų, olimpiadų prizininkai 

 diplomas


 Apie mokinių sportinius, akademinius pasiekimus skaitykite skyrelyje pasiekimai

 

Skelbimai

Gimnazija dalyvauja

 erasmus+

 


Mokyklinių uniformų užsakymas

Elekroninė parduotuvė

 


NAUDINGA

Informacija žiniasklaidai

Tevu linija


 kas

 


KET testas

 

 

Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazija, Laisvės g. 18, Krekenava, LT-38310 Panevėžio rajonas, Lietuva.

Tel./ faksas: (8 45) 59 32 83, el.paštas: rastine@kmag.lt , svetainė: www.kmag.lt

 

© 2013–2017, Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazija

Svetainėje lankosi 43 svečiai ir nėra prisijungusių narių

Straipsnių peržiūros
1013663

Administratorius:

Ingrida C.

IT mokytoja