E- dienynas

Eduka

FB

fb2

×

Įspėjimas

JFolder: :files: Kelias nėra aplankas. Kelias: /home/kmag/public_html/images/gimnazija/naujienos/2019-27

×

Pranešimas

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/gimnazija/naujienos/2019-27

Plaukimas vienas iš aktyvių judėjimo būdų, kuris padeda stiprinti stuburo raumenis, koreguoja laikyseną ir padeda stiprinti ne vien fizinę bet ir psichinę sveikatą. Be to vaikai neretai vandenyje elgiasi nerūpestingai, nežino elgesio taisyklių prie vandens, vandenyje, nesugeba įvertinti pavojaus, nemoka plaukti.

Jau ankstyvoje vaikystėje pradėjus diegti atsargaus ir atsakingo elgesio vandenyje svarbą ir išmokti plaukti, ateityje galima išvengti daugybės skaudžių netekčių. Be to per mažo fizinio aktyvumo mokinių laikysena prastėja.

Jau ketvirtus metus balandžio , gegužės mėnesiais, Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazijos ir  Žibartonių pagrindinės mokyklos antrų klasių mokiniai dalyvavo plaukimo užsiėmimuose. Šių pamokų tikslas padėti vaikams lavinti ir formuoti laikyseną, suteikti galimybę išmokti plaukti ir saugiai  elgtis vandenyje ir prie atvirų vandens telkinių.

Sporto klubo „Sveikas vanduo“ instruktorės Jūratė ir Mintara mokė vaikus taisyklingo kvėpavimo, išsilaikyti ant vandens, plaukti įvairiais būdais, saugaus elgesio taisyklių vandenyje. Užsiėmimų pabaigą vainikavo mini plaukimo varžybos. Geriausius rezultatus parodė  Simonas Matulevičius (I vieta, Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazija), Sonata Maziliauskaitė (II vieta, Žibartonių pagrindinė mokykla), Tija Budavičiūtė (III vieta Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazija). Manome, kad antrokai  vasaros sezonui jau pasiruošę ir rudenį į mokyklą grįš pilni vasaros įspūdžių ir sveiki. Visiems mokiniams įteiktos padėkos.

Kaip rodo patirtis, sveikatingumo ugdymas yra efektyviausias mokykloje, nes pasiekia žmogų imliausiu jo gyvenimo periodu – vaikystėje ir paauglystėje. Plaukimo užsiėmimai pagal galimybes planuojami tęsti ir kitais metais, nes kuo daugiau vaikų mokės plaukti, tuo mažiau bus skaudžių netekčių ir sveikesnių mokinių.

VSPS A.Džiugelytė

{gallery}naujienos/2019-27{/gallery}

Sveikiname!

Konkursų, olimpiadų prizininkai 

 diplomas


 Apie mokinių sportinius, akademinius pasiekimus skaitykite skyrelyje pasiekimai

 

Informacija

Gimnazija dalyvauja

 erasmus+


ptvf logo


NAUDINGA

Informacija žiniasklaidai

Tevu linija


 kas


Apie Z kartos vaikus


KET testas

 

 

Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazija, Laisvės g. 18, Krekenava, LT-38310 Panevėžio rajonas, Lietuva.

Tel./ faksas: (8 45) 59 32 83, el.paštas: rastine@kmag.lt , svetainė: www.kmag.lt

 

Be Krekenavos M. Antanaičio gimnazijos sutikimo, draudžiama šiame puslapyje paskelbtą informaciją bei nuotraukas ir / arba filmuotą medžiagą naudoti kitose svetainėse arba platinti kuriuo nors kitu pavidalu

© 2013–2020, Panevėžio r. Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazija

Svetainėje lankosi 61 svečias ir nėra prisijungusių narių

Straipsnių peržiūros
1111450

Administratorius:

Ingrida C.

IT mokytoja