Olimpiadų laureatai

Spausdinti

2018–2019 m. m.

Irmantas Brazauskas IIb klasė

Biologijos olimpiada, III vieta

Lietuvių k. olimpiada, II vieta

Anastasiia Dochevska IIb klasė

Rusų k. olimpiada, I vieta

Domas Juknevičius 5 klasė

Matematikos olimpiada, III vieta

Lukas Krasauskis IV klasė

Pateikčių kūrimo konkursas, II vieta

Paulina Lukoševičiūtė I klasė

Biologijos olimpiada, III vieta

Matematikos olimpiada, II vieta

Deividas Mačiūnas III klasė

Biologijos olimpiada, II vieta

Diana Naudžiūtė IV klasė

Matematikos olimpiada, I vieta

Chemijos olimpiada, I vieta

Lietuvių k. olimpiada, III vieta

Istorijos olimpiada, III vieta

Pateikčių kūrimo konkursas, III vieta

Ugnė Paškevičiūtė IIa klasė

Matematikos olimpiada, III vieta

Meninio skaitymo konkursas, II vieta

Airidas Petronis I klasė

Anglų k. olimpiada, III vieta

Aironas Rajunčius IV klasė

Informatikos olimpiada, II vieta

Akvilė Ropytė I klasė

Biologijos olimpiada, III vieta

Arnas Stasevičius 6 klasė

Matematikos olimpiada, II vieta


 2015–2016 m. m.

 

1. Karolina Kemešytė

Lietuvių k. II vieta, chemija II vieta, biologija III vieta, matematika III vieta

2. Gabrielė Pleirytė

Lietuvių k. I vieta, chemija I vieta, biologija II vieta

3. Rugilė Duliūtė

Fizika II vieta, lietuvių k. II vieta, chemija III vieta

4. Diana Naudžiutė

Chemija I vieta, matematika I vieta, biologija II vieta

5. Karolina Pociūtė

Fizika III vieta

6. Paulius Kavaliauskas

Matematika II vieta

7. Samanta Klusytė

Rusų k. I vieta

8. Akvilė Ropytė

Matematika I vieta

9. Airidas Petronis

Anglų k. III vieta

10. Lina Mitrikaitė

Istorija III vieta

 


 

2013–2014 m.m.

 

1.Karolina Kemešytė

Chemija I vieta, Fizika I vieta, Matematika III vieta, Lietuvių k. III vieta, Biologija III vieta

2. Gabrielė Pleirytė

Lietuvių k. I vieta, Chemija II vieta, Biologija II vieta

3. Arnoldas Butkevičius

Chemija II vieta, Matematika III vieta

4. Aivaras Narbutas

Fizika III vieta

5. Gytis Vyšniauskas

Fizika II vieta

6. Paulius Kavaliauskas

Matematika II vieta

7. Lina Mitrikaitė

Istorija III vieta

8. Lukas Krasauskis

Pateikčių kūrimo konkursas III vieta

9. Samanta Klusytė

Rusų k. III vieta

10. Jūratė Naulickaitė

Biologija III vieta

11. Akvilė Ropytė

Matematika I vieta

 


2012–2013 m.m.

Ignas Miliukas matematika II vieta

Domantas Mockus anglų k. III vieta

Lukas Malinauskas internetinių svetainių kūrimo konkursas I vieta

Matas Vitkauskas matematika III vieta

Diana Naudžiūtė matematika I vieta

Vytautas Kasparaitis dailė II vieta

Aivaras Narbutas fizika III vieta

Arnoldas Butkevičius matematika I vieta

Tomas Pleiris chemija II vieta

Gabrielė Pleirytė biologija I vieta, chemija I vieta

Paulius Kavaliauskas anglų k. I vieta, matematika II vieta

Karolina Kemešytė matematika I vieta, fizika I vieta, chemija II vieta

Aurelija Simaitytė lietuvių k. ir literatūra I vieta, biologija II vieta, meninio skaitymo konkursas III vieta

Simas Družas matematika I vieta, fizika I vieta, chemija I vieta

Gytis Vyšniauskas istorija II vieta, matematika II vieta, biologija II vieta, chemija II vieta, fizika i vieta