E- dienynas

Eduka

Tėvų linija

 tevu linija

Mokyklinės uniformos

 

Mokyklinių uniformų užsakymas

Elekroninė parduotuvė

studijos

KTU PTVF logo

Jūs esate čia:

Orientavimosi sportas

 Baltijos šalių orientavimosi sporto čempionatas

Mokinys  Vieta  Klasė  Mokytojas 
 Dovydas Kaušakys III III  V. Dulius

Lietuvos orientavimosi sporto bėgte ilgos ir estafečių trasų čempionatas

Mokinys  Vieta  Klasė  Mokytojas 
Komanda: Rokas Barauskas, Dovydas Kaušakys, Darius Mitrikas
I III –IV  V. Dulius
       
Asmeninėse rungtyse:
     
Rokas Barauskas  III  III  V. Dulius
Dovydas Kaušakys  I III
Darius Mitrikas VI VI  
Karina Jasūdaitė III 5

 

Lietuvos mokinių orientavimosi sporto čempionatas

Mokinys  Vieta  Klasė  Mokytojas 
Komanda I    V. Dulius
       
Individualiose varžybose      
Rokas Barauskas  III  III  V. Dulius
Dovydas Kaušakys  I III
Karina Jasūdaitė III 5

 

Latvijos orientavimosi sporto čempionatas

Mokinys  Vieta  Klasė  Mokytojas 
Rokas Barauskas I
 III  V. Dulius
Dovydas Kaušakys III
Darius Mitrikas IV  

 

2017–2018 m. m.

Lietuvos orientavimosi sporto čempionatas vidutinėje trasoje

Mokinys  Vieta  Klasė  Mokytojas 
Rokas Barauskas  II  IIa  V. Dulius
Dovydas Kaušakys  III IIb  

 

Baltijos orientavimosi sporto čempionatas

Mokinys  Vieta  Klasė  Mokytojas 
Dovydas Kaušakys
 II  IIb  V. Dulius

 

Lietuvos orientavimosi sporto bėgte sprinto ir sprinto estafetės trasų čempionatas

Mokinys  Vieta  Klasė  Mokytojas 
Rokas Barauskas  I  IIa  V. Dulius
Dovydas Kaušakys  II IIb  
Darius Mitrikas  III III  

 

Lietuvos mokyklų žaidynių vaikinų orientavimosi sporto varžybos

Mokinys  Vieta  Klasė  Mokytojas 
Rokas Barauskas  III  IIa  V. Dulius
Eitvidas Jakaitis   IIa  
Rytis Jasinskas   6  
Dovydas Kaušakys   IIb  
Darius Mitrikas   III  

 

Tarptautinės orientavimosi sporto varžybos Vilnius 2018

Mokinys  Vieta  Klasė  Mokytojas 
Rokas Barauskas  I  IIa  V. Dulius

 

Lietuvos orientavimosi sporto čempionatas. Labai ilga trasa 

Mokinys  Klasė  Vieta Mokytojas 
 Darius Mitrikas  III  III  V. Dulius

 

Lietuvos orientavimosi sporto taurės varžybos (2017-10-14)

Mokinys  Vieta  Klasė  Mokytojas 
 Rokas Barauskas  I  IIa  V. Dulius

 

Lietuvos jaunių, jaunučių ir vaikų orientavimosi sporto komandinis čempionatas, Lietuvos kariuomenės sporto klubo taurei laimėti (2017-09-24)  

Mokinys

Vieta

Klasė

Mokytojas

Kornelija Antanaitytė

II

4

V. Dulius

Rugilė Antanaitytė

4

Rokas Barauskas

IIa

Rugilė Duliūtė

IVb

Rytis Jasinskas

6

Karina Jasūdaitė

4

Dovydas Kaušakys

IIb

Gintautė Kriukaitė

7

Erikas Kumpinas

7

Emilija Mikalauskaitė

Ib

Darius Mitrikas

III

Deivis Tarulis

3b

Erikas Vaitkus

7


 

Sveikiname!

Konkursų, olimpiadų prizininkai 

 diplomas


Lietuvos kaimo vietovių mokyklų žaidynių krepšinio 3 prieš 3 tarpzoninės varžybos
 
Komanda – Irmantas Brazauskas, Rasvidas Bučinskas, Povilas Mačiūnas, Aimantas Briedis – I vieta

Chemijos olimpiados II etapas
 
Diana Naudžiūtė, IV kl., I vieta

Šalies 1–4 klasių mokinių piešinių konkursas „Kalėdų dovana"
 
Elinga Kudrauskaitė, 2 kl., III vieta

Panevėžio rajono rašinio ekologine tema konkursas 2018 m.
 
Austėja Survilaitė, 6 kl., I vieta

Informatikos olimpiados II etapas
 
Aironas Rajunčius, IV kl., II vieta


Skelbimai

Ginmazija dalyvauja projekte

Matematikos projektas

 


KET testas

 

 

Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazija, Laisvės g. 18, Krekenava, LT-38310 Panevėžio rajonas, Lietuva.

Tel./ faksas: (8 45) 59 32 83, el.paštas: rastine@kmag.lt , svetainė: www.kmag.lt

 

© 2013–2017, Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazija

Svetainėje lankosi 99 svečiai ir nėra prisijungusių narių

Straipsnių peržiūros
1189297

Administratorius:

Ingrida C.

IT mokytoja