Jūs esate čia:

Sportiniai pasiekimai

Įrašai

 KREPŠINIS

2016 – 2017 m. m.

2016–2017 m. m. Panevėžio r. gimnazijų žaidynių merginų krepšinio 3 prieš 3 varžybų (Velžys, 2016-12-08)

Mokinio vardas,

pavardė

Vieta Klasė Mokytojas
Komanda: III S. Rudienė
Evelina Kavaliauskaitė IIa
Aistė Lukoševičiūtė IIa
Emilija Mikalauskaitė 8b

2016–2017 m. m. Panevėžio r. gimnazijų žaidynių krepšinio 3 prieš 3 varžybos (Velžys, 2016-12-08)

Mokinio vardas, pavardė Vieta Klasė Mokytojas
Arnas Jasiukevičius III IIa V. Pocius
Rūtenis Mačiūnas Ia
Rokas Barauskas Ia
Dovydas Kaušakys Ib

Panevėžio r. seniūnijų vyrų krepšinio 3 prieš 3 taurės varžybos (Naujamiestis, 2016-12-10)

Mokinio vardas, pavardė Vieta Klasė Mokytojas
Lukas Paškauskas I IIIa V. Pocius
Ugnius Paškauskas IVb
Mantas Piliponis IIIa
Vaidas Pocius Mokytojas

Naktinio krepšinio turnyras 3 prieš 3 Panevėžio r. apskritojo stalo taurei laimėti (Krekenava, 2016-12-01)

Mokinio vardas, pavardė Vieta Klasė Mokytojas
Komanda: I Vyrų grupė V. Pocius
Lukas Paškauskas IIIa
Ugnius Paškauskas IVb
Vaidas Pocius Mokytojas

 

Mokinio vardas, pavardė Vieta Klasė Mokytojas
Komanda: I Jaunimo grupė V. Pocius
Mantas Piliponis IIIa
Andrius Survila IIIb
Eimantas Bandžiulis IIIa
Erikas Katkus IIIb

Krepšinio turnyras 3×3 Panevėžio r. apskritojo stalo taurei laimėti (2016-09-24)

Mokinio vardas,

pavardė

Vieta

Klasė

Mokytojas

Komanda:

II

 

V.Pocius

Lukas Paškauskas

 

IIIa

Ugnius Paškauskas

IVb

Mantas Piliponis

IIIa

Kornelijus Šikšnys

IIIa

Panevėžio m. Aukštaičių–Žemaičių bendruomenės krepšinio turnyras 3 × 3 (2016-09-04)

Mokinio vardas,

pavardė

Vieta

Mokytojas

Lukas Paškauskas

Nugalėtojai

V.Pocius

Ugnius Paškauskas

 

2015 – 2016 M. M.

Panevėžio rajono gimnazijų ir vidurinių mokyklų krepšinio triatlonas (2016-03-09)

 

Mokinio vardas, pavardė

Vieta

Klasė

Mokytojas

Mantas Piliponis

Lukas Paškauskas

Goda Gedminaitė

I

III

III

IIa

IIa

IIa

V. Pocius

V. Pocius

S. Rudienė

 

2015–2016 m.m. Panevėžio r. bendrojo ugdymo mokyklų mokinių krepšinio finalinės varžybos (2016-02-25)

 

 

 

Mokinio vardas, pavardė

Vieta

Klasė

Mokytojas

Jokūbas Bobrevičius

Dominykas Dulius

Faustas Kaušakys

Ugnius Paškauskas

Andrius Survila

Kornelijus Šikšnys

Lukas Paškauskas

Gedas Sakalauskas

I

IV

IV

IIIb

IIIb

IIa

IIb

IIa

IV

V. Pocius

 

 

Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų vaikinų komandų tarpzoninės krepšinio varžybos 3x3 (2016-02-13)

 

Mokinio vardas, pavardė

Vieta

Klasė

Mokytojas

Kornelijus Šikšnys

Mantas Piliponis

Andrius Survila

Rėjus Nedzviega

III

IIa

IIa

IIb

IIa

V. Pocius

 

2015–2016 mokslo metų Lietuvos kaimo vietovių mokyklų žaidynių vaikinų komandų krepšinio 3X3 varžybos (2016-01-23)

Mokinio vardas,

pavardė

Vieta

Klasė

Mokytojas

Lukas Paškauskas

Mantas Piliponis

Andrius Survila

Kornelijus Šikšnys

I

IIa

IIa

IIb

IIa

V. Pocius

 

 

 

Panevėžio rajono gimnazijų ir vidurinių mokyklų žaidynių krepšinio 3 prieš 3 varžybos (2015-12-10) 

 

Mokinio vardas, pavardė

Vieta

Klasė

Mokytojas

Goda Gedminaitė

Evelina Kavaliauskaitė

Emilė Partafiejūtė

III

IIa

Ia

IIIa

V. Pocius

 

Panevėžio rajono gimnazijų ir vidurinių mokyklų žaidynių krepšinio 3 prieš 3 varžybos (2015-12-10) 

 

Mokinio vardas,

pavardė

Vieta

Klasė

Mokytojas

Lukas Paškauskas

Mantas Piliponis

Andrius Survila

Rėjus Nedzviega

I

IIa

IIa

IIb

IIa

V. Pocius

 

 

2014 – 2015 M. M.

Lietuvos mokinių olimpinio festivalio gimnazijų ir vidurinių mokyklų vaikinų komandų finalinės krepšinio varžybos 3x3 (2015-04-17)

Mokinio vardas, pavardė

Vieta

Klasė

Mokytojas

Vaikinų komanda:

IV

 

V. Pocius

Lukas Paškauskas

Ia

Mantas Piliponis

Ia

Faustas Kaušakys

IIb

Ugnius Paškauskas

IIb

 

Lietuvos mokinių olimpinio festivalio gimnazijų ir vidurinių mokyklų vaikinų komandų tarpzoninės krepšinio varžybos 3x3 (2015-03-28)

Mokinio vardas, pavardė

Vieta

Klasė

Mokytojas

Vaikinų komanda:

I

V. Pocius

Lukas Paškauskas

Ia

Mantas Piliponis

Ia

Faustas Kaušakys

IIb

Ugnius Paškauskas

IIb

 Panevėžio rajono gimnazijų ir vidurinių mokyklų mokinių krepšinio varžybos (2015-03-25)

Mokinio vardas, pavardė

Vieta

Klasė

Mokytojas

Vaikinų komanda:

I

 

V. Pocius

Gedas Sakalauskas

 

III

Lukas Paškauskas

Ia

Lukas Malinauskas

IV

Dovydas Klimkevičius

IV

Ugnius Paškauskas

IIb

Jokūbas Bobrevičius

III

Mantas Piliponis

Ia

Faustas Kaušakys

IIb

 

Panevėžio rajono mokinių olimpinio festivalio gimnazijų ir vidurinių mokyklų vaikinų komandų finalinės krepšinio varžybos 3x3 (2014–12–10)

Mokinio vardas, pavardė

Vieta

Klasė

Mokytojas

Vaikinų komanda:

Lukas Paškauskas

Mantas Piliponis

Faustas Kaušakys

Ugnius Paškauskas

I

 

Ia

Ia

IIb

IIb

V. Pocius

 

Lietuvos mokinių olimpinio festivalio gimnazijų ir vidurinių mokyklų vaikinų komandų zoninės krepšinio varžybos 3x3 (2015-02-14)

Mokinio vardas, pavardė

Vieta

Klasė

Mokytojas

Lukas Paškauskas

I

Ia

V. Pocius

Mantas Piliponis

Ia

Faustas Kaušakys

IIb

Ugnius Paškauskas

IIb

 

      • 2013 – 2014 m.m.

PANEVĖŽIO RAJONO MOKINIŲ OLIMPINIO FESTIVALIO KREPŠINIO TURNYRAS 3X3

Mokinio vardas Pavardė

Klasė

Vieta

Mokytojas

Lukas Paškauskas

8a

I

V.Pocius

Ugnius Paškauskas

Ib

Ervinas Roličius

IIb

Gedas Sakalauskas

IIa

 

Lietuvos moksleivių olimpinio festivalio krepšinio 3x3 tarpzoninės varžybos

Mokinio vardas, pavardė

Vieta

Klasė

Mokytojas

Lukas Paškauskas

II

8a

V.Pocius

Ugnius Paškauskas

II

Ib

Ervinas Roličius

II

IIb

Kristis Stankevičius

II

IIb

Mantas Piliponis

II

8a

 

Lietuvos moksleivių olimpinio festivalio krepšinio 3x3 zoninės varžybos

Mokinio vardas, pavardė

Vieta

Klasė

Mokytojas

Lukas Paškauskas

I

8a

V.Pocius

Ugnius Paškauskas

I

Ib

Ervinas Roličius

I

IIb

Kristis Stankevičius

I

IIb

Mantas Piliponis

I

8a

 

Tradicinis krepšinio 3x3 turnyras, skirtas Darbo partijos Panevėžio rajono skyriaus taurei laimėti (2014-03-29)

Mokinio vardas, pavardė

Vieta

Klasė

Mokytojas

Gedas Sakalauskas

Lukas Paškauskas

Ugnius Paškauskas

Ervinas Roličius

I

IIa

8a

Ib

IIb

V.Pocius

 

Mokinio vardas, pavardė

Vieta

Klasė

Mokytojas

Dovilė Simaitytė

Mantas Piliponis

Tomas Oksas

Edvyna Šikšnytė

Kornelijus Šikšnys

I

IIb

8a

Ia

IIb

8a

V.Pocius

 

Mokinio vardas, pavardė

Vieta

Klasė

Mokytojas

Lukas Malinauskas

Dovydas Ramonas

Lukas Kundrotas

II

IIIa

IIIb

IIIb

S.Rudienė

 

Panevėžio rajono krepšinio triatlono varžybų rezultatai

Mokinio vardas, pavardė

Vieta

Klasė

Mokytojas

Ugnius Paškauskas

I

Ib

V.Pocius

Rugilė Duliūtė

III

8b

S.Rudienė

 



Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazija, Laisvės g. 18, Krekenava, LT-38310 Panevėžio rajonas, Lietuva.

Tel./ faksas: (8 45) 59 32 83, el.paštas: rastine@kmag.lt , svetainė: www.kmag.lt

 

© 2013–2017, Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazija

Svetainėje lankosi 200 svečių ir nėra prisijungusių narių

Straipsnių peržiūros
750890

Administratorius:

Ingrida C.

IT mokytoja