E–dienynas

Tėvų linija

 tevu linija

Mokyklinės uniformos

 

Mokyklinių uniformų užsakymas

Elekroninė parduotuvė

Mokėmės sveikai gyventi

001
Spalio 14 dieną Krekenavos Mykolo Atnanaičio gimnazijos mokiniai, gaunantys švietimo pagalbą, vyko į mokomąją – pažintinę ekskursiją „Mokausi gyventi sveikai“, kurios tikslas – tobulinti sveikos gyvensenos įgūdžius: suteikti   žinių apie   vandens naudą žmogui, burnos ir asmens higieną bei pratinti vaikus nuo mažens rūpintis savo sveikata.

Šią išvyką kartu su gimnazijos visuomenės sveikatos priežiūros specialiste A. Džiugelyte organizavo specialioji pedagogė E.Polikaitienė ir logopedė L.Girlakytė.

Sveikatai skirtą dieną pradėjome Panevėžio sporto ir laisvalaikio centre „Impuls“. Šiame centre vaikai ne tik prisiminė vandens naudą žmogaus organizmui, bet ir išbandė įvairias vandens procedūras: maudynes baseine, sūkurines vonias, vandens kaskadas.

Po smagių vandens pramogų skubėjome į Panevėžio kolegiją. Ten mus maloniai pasitiko kolegijos dėstytoja Rima Adomaitienė, kuri visus pakvietė į didelę ir šviesią burnos priežiūros laboratoriją. Ji pristatė mokomąją programą: papasakojo apie dantukus, jų priežiūros priemones, paaiškino, kaip veikia taisyklingos mitybos laikrodis. Vėliau kolegijos studentės vaikus praktiškai mokė teisingai valytis dantis, aprodė odontologo darbui skirtą įrangą, kvietė pasėdėti paciento kėdėje.

Įgyję teorinių bei praktinių žinių apie burnos higieną programos pabaigoje mokiniai buvo apdovanoti dantų pasta, šepetėliais bei dideliais baltais balionais, kurie tarsi priminė vaikams, kad dantukai turi būti balti ir švarūs. Puikiai praleidę dieną, vaikai namo grįžo pasiryžę rūpintis savo sveikata.

Krekenavos M.Antanaičio gimnazijos

specialioji pedagogė Eglė Polikaitienė


CSS Gallery:
Could not find folder /home/kmag/public_html/images/gimnazija/2014-2015/renginiai/2/

Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazija, Laisvės g. 18, Krekenava, LT-38310 Panevėžio rajonas, Lietuva.

Tel./ faksas: (8 45) 59 32 83, el.paštas: rastine@kmag.lt , svetainė: www.kmag.lt

 

© 2013–2017, Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazija

Svetainėje lankosi 3575 svečiai ir nėra prisijungusių narių

Straipsnių peržiūros
797392

Administratorius:

Ingrida C.

IT mokytoja