Mokytojai

Mokytojai

Eil. Nr.

Pavardė, vardas

Pareigos

Kvalifikacija

El. paštas

1.

Rūta Adamkevičienė

Istorijos, ekonomikos, pilietiškumo pagrindų mokytoja

Mokytoja metodininkė

ruta.adamkeviciene@kmag.lt

2.

Daiva Adamkevičienė

Biologijos (7 –8; I–II kl.), gamtos ir žmogaus mokytoja,

Mokytoja metodininkė

daivamok@gmail.com

3.

Reda Antanaitienė

Geografijos,

žmogaus saugos mokytoja

Vyresnioji mokytoja

reda.antanaitiene@kmag.lt

4.

Laima Auglienė

Matematikos mokytoja

Vyresnioji mokytoja

laima.augliene@kmag.lt

5.

Rima Balčiuvienė

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja

Mokytoja metodininkė

rima.balciuviene@kmag.lt

6.

Renatas Bedalis

Muzikos mokytojas

Mokytojas metodininkas

r.bedalis@gmail.com

7.

Ingrida Cibulskienė

Informacinių technologijų mokytoja

Vyresnioji mokytoja

ingrida.cibulskiene@kmag.lt

8.

Daina Čepienė

Matematikos mokytoja

Vyresnioji mokytoja

cdaina@gmail.com

9.

Ilona Dauderienė

Tikybos mokytoja

Mokytoja metodininkė

ilona.dauderiene@kmag.lt

10.

Vytas Dulius

Fizinio ugdymo mokytojas

Vyresnysis mokytojas

vytas.dulius@kmag.lt

11.

Daiva Galvanauskienė

Dailės mokytoja

Mokytoja metodininkė

dai3va@gmail.com

12.

Skirma Juknevičienė

Pradinio ugdymo mokytoja

Mokytoja metodininkė

skirma.jukneviciene@kmag.lt

13.

Vidas Juknevičius

Istorijos, pilietiškumo pagrindų mokytojas

Vyresnysis mokytojas

vidas.juknevicius@kmag.lt

14.

Vida Kacevičienė

Pradinio ugdymo mokytoja

Mokytoja metodininkė

vida.kaceviciene@kmag.lt

 

15.

Vilhelmina Kavaliauskienė

Matematikos mokytoja

Mokytoja metodininkė

vilhelmina.kavaliauskiene@kmag.lt

16.

Lina Kazakaitienė

Anglų kalbos (ankstyvasis ugdymas) mokytoja

Mokytoja metodininkė 

lina.kazakaitiene@kmag.lt

18.

Auksė Leikienė

Chemijos, technologijų mokytoja

Mokytoja metodininkė

aukse.leikiene@kmag.lt

19.

Žydrė Liustikienė

Pradinio ugdymo mokytoja

Mokytoja metodininkė

zydre.liustikiene@kmag.lt

20.

Vilma Lukoševičienė

Rusų kalbos mokytoja

Vyresnioji mokytoja

vilma.lukoseviciene@kmag.lt

21.

Kęstutis Malinauskas

Technologijų mokytojas

Vyresnysis mokytojas

kkesmita@gmail.com

22.

Sigita Puplauskienė

Biologijos mokytoja

(III–IV kl.)

Mokytoja metodininkė

 

23.

Vilma Miliukienė

Pradinio ugdymo mokytoja

Mokytoja metodininkė

vilma.miliukiene@kmag.lt

24.

Sigita Rudienė

Fizinio ugdymo mokytoja

Mokytoja metodininkė

sigita.rudiene@kmag.lt

25.

Raimonda Samuolienė

Anglų kalbos, lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja

Vyresnioji mokytoja

raimonda.samuoliene@kmag.lt

26.

Laura Stašelienė

Anglų kalbos mokytoja

Mokytoja metodininkė

laura.staseliene@kmag.lt

27.

Asta Ulienė

Rusų kalbos mokytoja

Vyresnioji mokytoja

asta.uliene@kmag.lt

28.

Vigimantas Urnikas

Fizikos mokytojas

 

Vyresnysis mokytojas

vigimantas.urnikas@kmag.lt

29.

Rima Griauzdienė

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja

Vyresnioji mokytoja

grrimapak@gmail.com

30.

Aušrelė Sereikienė

Etikos mokytoja

Vyresnioji mokytoja

ausrele.ser@gmail.com

31.  Marius Uchmanas

Informacinių technologijų mokytojas

Vyresnysis mokytojas  
32.  Rimutė Butrimienė Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Mokytoja  

 

Neformaliojo švietimo mokytojai

Eil. Nr.

Pavardė, vardas

Dėstomas dalykas

Kvalifikacija

El. paštas

1.

Dulius Vytas

Neformaliojo švietimo mokytojas (orientavimosi sportas, futbolas)

Vyresnysis mokytojas

vytas.dulius@kmag.lt

2.

Pocius Vaidas

Neformaliojo švietimo mokytojas (krepšinis)

Vyresnysis mokytojas

vaidas.pocius@kmag.lt

Mokytojo padėjėjos

Eil. Nr.

Pavardė, vardas

El. paštas

1.

Rita Misiuvienė

rita.misiuviene@kmag.lt

2.

Dalia Varkulevičinė

zibdalia@gmail.com

3.

Rasuolė Jasiukevičienė rasuole.jasiukeviciene@kmag.lt

4.

Kristina Lūžienė kristina.luziene@kmag.lt
Atnaujinta: 2024-03-01
  • Elektroninis dienynas
  • Tėvams
  • Mokiniams
  • Mokytojams
Pamokų laikas
Pertrauka
  • 1. 08.00 - 08.45
  • 2. 08.55 - 09.40
  • 3. 09.50 - 10.35
  • 4. 11.05 - 11.50
  • 5. 12.10 - 12.55
  • 6. 13.05 - 13.50
  • 7. 14.00 - 14.45
  • 8. 14.55 - 15.40
Erasmus+