Birželio 14 d. Aušrinės draugovės skautai dalyvavo pilietinėje akcijoje „Atminties neištremsi", kuri vyko Kėdainių mieste.
Akcijos metu buvo pagerbtas tremčių ir represijų aukų atminimas, prisiminti skaudūs Lietuvos istorijos įvykiai bei puoselėjama istorinė atmintis.
Vadovė Ilona Dauderienė
-
Pradinių klasių mokinių mokslo metų pabaigos šventė
- Paskelbta: 2026-06-19
- Kategorija: Renginiai
-
Viešnagė Panevėžio dailės galerijoje ir Molainių žirgyne
- Paskelbta: 2026-05-31
- Kategorija: Renginiai

