2022-2023 olimpiadų ir konkursų laureatai

Eil.Nr. Vardas, pavardė Klasė Pasiekimai
1. Saulita Kacevičiūtė 1 Tarptautinis piešinių konkursas „Žirgas vaikų literatūroje“ 3 vieta
2. Enrika Eidrigevičiūtė 1

Nacionalinis piešinių konkursas „Mes užaugome laisvi“ parodos dalyvė

3. Simonas Kavaliauskas 2

2023m. Lietuvos vaikų ir mokinių - lietuvių liaudies kūrybos atlikėjų konkurso „Tramtatulis“ Panevėžio r. atrankos turo laureatas

Respublikinis piešinių konkursas „Širdelėje laisva Lietuva“ 3 vieta

4. Luknė Bekar 2

Šalies 1-4 klasių mokinių konkursas „Kalėdų dovana“ prizinės vietos laimėtoja

5. Jomantė Jonaitytė 4 Nacionalinis piešinių konkursas „Mes užaugome laisvi“ parodos dalyvė
6. Ieva Kaminskaitė 4 Panevėžio r. pradinių klasių mokinių meninio skaitymo konkursas 3 vieta
7. Dija Jonaitytė 5a Panevėžio r. 5-8 kl. Steam (gamtos mokslų – biologijos) olimpiada 2 vieta
8. Dovidas Šapoka 5b Panevėžio r. konkursas „Jaunasis meistrelis“ 1 vieta
9. Lėja Zabitė 5b Panevėžio r. matematikos olimpiada 3 vieta
10. Marharyta Ahafonova 6

Respublikinis mokinių tapybos darbų konkursas „Rudens natiurmortas pagal Vincentą van Gogą“ 2 vieta

11. Deimantė Ropytė 7 Panevėžio r. muzikos olimpiada 2 vieta
12. Lukas Dimičiukas 7 Panevėžio r. epistolinio rašinio konkursas 1 vieta 
13. Žiedė Sakalauskaitė 7 Panevėžio r. 5-8 kl. Steam (gamtos mokslų – biologijos) olimpiada 2 vieta
14. Liepa Kelertaitė 7 Panevėžio r. 5-8 kl. Steam (gamtos mokslų – biologijos) olimpiada 3 vieta
15. Emilijus Lukoševičius 7 Panevėžio r. biologijos olimpiada 2 vieta
16. Elija Masiliūnaitė 8a Panevėžio r. 5-8 kl. Steam (gamtos mokslų – biologijos) olimpiada 3 vieta
17. Deividas Pranskevičius 8a Panevėžio r. 5-8 kl. Steam (gamtos mokslų – biologijos) olimpiada 3 vieta
18. Kornelija Antanaitytė 9 Panevėžio r. meninio skaitymo konkursas 2 vieta
19. Austėja Survilaitė 10

Panevėžio r. fizikos olimpiada 1 vieta

Panevėžio r. lietuvių kalbos ir literatūros olimpiada 1 vieta

20. Rugilė Kuprytė 10 Panevėžio r. biologijos olimpiada 3 vieta
21. Aida Mažikaitė 11 Panevėžio r. chemijos olimpiada 2 vieta
22. Elinga Lukašiūtė 11 Panevėžio r. biologijos olimpiada 3 vieta
23. Lukas Navickas 12 Nacionalinis konkursas „Mūsų kalbinis kultūrinis kraštovaizdis“ kūrybingiausias darbas
Atnaujinta: 2024-02-21
  • Elektroninis dienynas
  • Tėvams
  • Mokiniams
  • Mokytojams
Pamokų laikas
Pertrauka
  • 1. 08.00 - 08.45
  • 2. 08.55 - 09.40
  • 3. 09.50 - 10.35
  • 4. 11.05 - 11.50
  • 5. 12.10 - 12.55
  • 6. 13.05 - 13.50
  • 7. 14.00 - 14.45
  • 8. 14.55 - 15.40
Erasmus+